IT

Сканер, чати й акції: Google Pay масштабно оновився

Нове оновлення Google Play. Фото: Google

Нове оновлення Google Play. Фото: Google

Компанія Google провела онлайн-трансляцію, на якій розповіла про свої подальші плани щодо розвитку Pay і показала оновлений застосунок Google Pay для Android і iOS, пише видання The Verge.

Варто зазначити, що зараз оновлення є доступним тільки в США, а про глобальний запуск і про те, коли воно з'явиться в Україні, поки нічого не відомо.

Telegram Logo

Оновлення Google Pay: що нового

Застосунок Google Pay перейшов на фреймворк Flutter, отримав редизайн, новий логотип і безліч нових функцій. Так, нова версія має три головні вкладки — Pay, Explore та Insights.

У першій вкладці, а саме в Pay, можна побачити всю історію платежів. Ба більше, тут можна відправити гроші комусь з адресної книги або ж попросити когось, щоб переказали їх вам. Ця функція буде зручною, наприклад, під час походу до ресторану, коли ви зможете розділити рахунок — застосунок автоматично підрахує суму. Крім того, прямо в чаті ви зможете відстежувати оплати й нагадати запитом про переказ.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

У цій вкладці також можна безпосередньо зв'язатися з продавцями в чатах, там же можна переглянути історію покупок і отримати інформацію про чинні акції.

У розділі Explore відображатимуться потенційно цікаві пропозиції. Там за замовчуванням транслюватимуть інформацію про акції та пропозиції від різних компаній. Однак користувачі зможуть дозволити алгоритмам Google відстежувати покупки, щоб отримувати релевантніші пропозиції.

Варто також зазначити, що в цьому розділі є сканер QR- і штрихкодів, з допомогою яких можна буде відсканувати продукт, щоб порівняти ціни в інших магазинах, і здійснювати грошові перекази без необхідності обмінюватися контактними даними.

Щодо Insights, то тут є можливість під'єднатися до свого банківського рахунку та керувати ним прямо через застосунок. У вкладці буде видно всю інформацію про ваші транзакції, а саме про те, скільки грошей ви витратили на ті чи інші речі або відправили своїм друзям.

Контекст. Раніше Міністерство юстиції США й генеральна прокуратура заявили, що планують подати судовий позов щодо Google. У підсумку корпорація може втратити браузер Chrome і частину свого рекламного бізнесу.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини