Facebook Pixel
IT
IT

Хмарні технології для бізнесу від Amazon Web Services

Автор
Фото Amazon Web Services

Фото Amazon Web Services

Власники бізнесу вже встигли відчути ефект від впровадження інноваційних рішень. Завдяки йому власна справа стала ще більш прибутковою та зручною. Amazon Web Services – найпопулярніший у світі хмарний сервіс, який застосовують не тільки невеликі компанії, але й відомі на весь світ корпорації.

Серед користувачів хмари є відомі стартапи, які демонструють феноменальні результати швидкості зростання. Довіряють можливостям хмари AWS також уряди країн та навіть підприємства оборонної сфери. Це свідчить про надзвичайний рівень безпеки.

Хмара AWS – номер один у світі

В порівнянні з конкурентами, AWS пропонує фантастичну кількість функціональних інструментів. Всього користувачам доступні кілька сотень сервісів, список яких постійно розширюється.

Це не тільки інструменти для зберігання, обчислення чи зручного користування базами даних, але й найсучасніші технології, як штучний інтелект, машинне навчання, озера даних інтернет речей тощо.

Крім того, AWS пропонує зручні функціональні можливості у вигляді готових шаблонів. Користувачі можуть вибрати найбільш прийнятний для його діяльності та застосовувати його з максимальною зручністю. Такий підхід дозволяє суттєво економити час та працювати набагато ефективніше.

Найбільша кількість користувачів та партнерів – ще одне свідчення надійності роботи хмари. AWS має найбільшу спільноту у світі. Це не тільки мільйони користувачів, але й десятки тисяч офіційних партнерів.

Фото Pixabay

Фото Pixabay

Один із них – SoftwareOne. Така особливість дозволяє постійно вдосконалювати можливості хмарного сервісу, адже кожен з партнерів пропонує власні інноваційні рішення, і найкращі з них впроваджуються.

Максимальна безпека – ще один доказ того, що саме Amazon Web Services – хмара №1. Базова інфраструктура розроблена таким чином, щоб повністю задовольнити потреби безпеки міжнародних банків чи підприємств оборонної промисловості, де присутні найсуворіші вимоги.

Для захисту важливої інформації реалізовано понад 300 корисних функцій та сервісів, підтримка 143 стандартів безпеки.

AWS – це не тільки швидкість, зручність та безпека, але й інноваційні рішення. Постійний набір можливостей та функцій вдосконалюється та розширюється. Причому деякі з можливостей першими з’являються саме в цій хмарі. Машинне навчання від Amazon Web Services часто називають одним з кращих у світі.

Переваги користування можливостями Amazon Web Services

Перш ніж назвати переваги користування, необхідно дізнатися про найвідоміші компанії, які користуються хмарними сервісами AWS. Серед прикладів:

  • Державний департамент США;
  • футбольний клуб «Барселона»;
  • Netflix;
  • Coca-Cola;
  • Siemens;
  • Shell;
  • Johnsons & Johnsons та тисячі інших.

Одна з переваг – простота користування. Хмарний сервіс дозволяє користувачам та партнерам швидко розміщувати наявні та нові додатки на основі моделі SaaS. Для керування та контролю є консоль AWS.

Гнучкість – ще одна з важливих переваг. В AWS можна використовувати будь-яку мову програмування, операційну систему, платформу інтернет-додатків та бази даних.

Вибираючи хмару, клієнти отримують віртуальне середовище для завантаження програмного забезпечення, яке необхідне для правильної роботи додатків. Це робить процес міграції простим та дозволяє створювати нові рішення.

Економічність – дуже важлива перевага хмарних сервісів від AWS. Користувач оплачує тільки потужність чи об’єми сховища. При цьому не потрібно укладати довгострокові угоди чи попередні зобов’язання. Тобто клієнт оплачує тільки той набір можливостей, який задовольняє саме його.

Масштабованість – не менш важливий плюс для користувача. В міру розвитку свого бізнесу та виникнення нових потреб завжди можна отримати доступ до додаткових об’ємів сховища, оперативної пам’яті абощо.

Таким чином, Amazon Web Services – хмара номер один для будь-якого бізнесу. Його можливості будуть цікавими насамперед банківським організаціям, компаніям з розробки програмного забезпечення та інтернет-магазинам.

Проте навіть організації з кількістю працівників понад 100 людей також отримають всі вищевказані переваги від користування AWS.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.