Facebook Pixel

Соціальна відповідальність українського гемблінгу – це постійна підтримка держави у воєнний час

Вікторія Закревська
Заступниця голови Ukrainian Gambling Council з комунікаційних питань

Під кінець року переважна більшість людей, комерційних компаній, громадських організацій зазвичай підбивають підсумки своєї діяльності впродовж дванадцяти місяців і починають готувати плани на майбутнє.

Ми, як найбільша профільна асоціація представників легального ринку азартних ігор – Всеукраїнська Рада Гемблінгу (Ukrainian Gambling Council), — також підбиваємо підсумки роботи українського ринку азартних ігор у 2022 році.

Насамперед зазначу, що цей рік назавжди залишиться в історії як рік повномасштабної російської військової агресії проти України. І саме крізь призму війни доведеться розглядати все, що він приніс із собою. Але як би не намагалися росіяни зруйнувати українську економіку, їм це не вдалося. Не вдалося, бо на захист держави постали майже всі – російську навалу зустріли збройним опором не лише ЗСУ, але й Сили територіальної оборони за підтримки місцевих громад і вітчизняного бізнесу.

З перших днів війни представники українського легального гемблінгу допомагали військовим і теробороні, а згодом долучилися до соціальних та гуманітарних проєктів для забезпечення найнеобхіднішими речами тимчасово переміщених осіб.

Після перших найбільш кризових місяців вторгнення військ рф на нашу територію легальні організатори грального бізнесу в Україні перейшли від спорадичного забезпечення потреб вояків ЗСУ та бійців ТрО до регулярного. Так, легальні гемблінгові компанії – члени нашої Асоціації — налагодили системну волонтерську роботу та благодійну діяльність.

Зараз вони підтримують багато загальнодержавних і місцевих гуманітарних проєктів і регулярно закуповують та передають на передову захисне обладнання для бійців, амуніцію та медикаменти, технічні засоби зв'язку, дрони, автомобілі та харчові продукти.

Загалом за десять місяців повномасштабного вторгнення члени Ukrainian Gambling Council витратили на допомогу суспільству й армії понад 500 млн грн. Сам офіс UGC перерахував майже 100 тис. грн на спецрахунок ЗСУ.

Окрім того, легальні організатори гемблінгу цього року оплачували ліцензії на гральну діяльність. І це попри те, що наприкінці травня КРАІЛ ухвалила рішення, що в умовах воєнного стану питання про притягнення гемблінгових компаній до відповідальності за порушення встановлених законом строків сплати за ліцензії не розглядатиметься.

Попри те, що бізнес зазнав суттєвих фінансових втрат, особливо наземні гральні заклади, частину з яких було пошкоджено чи зруйновано в тих областях, де точилися активні бойові дії, майже всі гемблінгові компанії вчасно та сповна сплачували податки впродовж усього року.

Водночас не можу не згадати про нелегалів, які не лише нічого не сплачують до державного бюджету, але й у шахрайській спосіб намагаються заволодіти грошима українців. Тому зараз, у воєнний час, боротьба з нелегальним гемблінгом набуває особливого значення для держави.

Підсумовуючи, ще раз хочу акцентувати увагу на тому, що соціальна відповідальність легального українського гемблінгу – це постійна підтримка держави у воєнний час!

Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора