Вся правда про олігархів, бізнесменів, політиків та їхній бізнес

Андрій Юхименко
головний редактор The Page

Мільярдер Ігор Коломойський познайомився зі своєю дружиною у 15 років у піонерському таборі та ніколи не обговорює з нею свій бізнес.

З Віктором Пінчуком у нього «вічний мир» вже понад три роки, а з Рінатом Ахметовим – спільний бізнес.

А ще Давид Арахамія, який народився у сім’ї біженців з окупованої Абхазії, відомий діловим партнерам під прізвищем Браун.

Telegram Logo

Всі ці факти про представників української бізнес-еліти, політиків та їхні компанії можна знайти в інтернеті. Але для цього потрібно витратити багато дорогоцінного часу.

Ми зібрали багато такої інформації та подали у зручному вигляді у нашому новому розділі «The Page Досьє». Наші журналісти та програмісти добре попрацювали, щоб ви змогли прочитати основне про людину або компанію за 5 хвилин.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Як журналіст я часто беру інтерв’ю у перших осіб найбільших українських компаній та держави. Щоб говорити з ними на рівних, доводиться годинами шукати все, що колись сказав, зробив, пообіцяв твій співрозмовник. Я впевнений, що я не один такий.

Окрім журналістів, інформацію з відкритих джерел досліджують бізнесмени, хедхантери, урядовці й навіть спецслужби. Ми дуже добре розуміємося на тому, як це робити, а головне – як організовувати знайдені факти правильно.

Ось чому у нас виникла ідея: а чому б не поділитися нашими знахідками та результатами багатогодинної роботи із широким загалом?

Ви знайдете їх у нашому розділі «The Page Досьє» у вигляді зручної картки. Ліворуч буде список розділів матеріалу, щоб ви могли одразу перескочити на інформацію, яка вас цікавить.

Але я впевнений, що дехто «зависне» у матеріалах та прочитає їх від початку до кінця.

У виданні The Page ми віримо у синергію між журналістами та читачами. І тому наприкінці матеріалу ми розмістили адресу електронної пошти, на яку ви зможете надіслати додаткову інформацію, яку ми, можливо, ще не поставили у матеріал. Давайте покращувати наші досьє разом.

Ми друкуватимемо наші матеріали не тільки українською, основною мовою нашого сайту, але й англійською та російською. Все дуже просто: ми хочемо, щоб відомих українців знали в усьому світі.

А героїв наших публікацій ми просимо не дуже обурюватися через те, що ви знайдете про себе у наших матеріалах. Як кажуть, «з пісні слова не викинеш».

Якщо про вас щось написали в інтернеті, про це вже відомо світові. Ми лише намагаємося зробити вивчення інформації приємнішим для читачів – як і завжди на The Page.

Надалі кількість матеріалів збільшуватиметься. Адже у нас у країні багато людей і компаній, про яких варто писати й читати. Залишайтеся з The Page!

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини