Facebook Pixel

Особиста безпека: як жити без стресу та тривог, доклавши якнайменше зусиль

Дмитро Стрижов
СЕО і генеральний директор Холдингу охоронних підприємств «Шериф»

Особиста безпека — відповідальність кожного. Навіть якщо у вас під охороною будинок і бізнес, це не гарантує вашої безпеки на вулиці. Тому дуже важливо скласти план дій на випадок небезпеки.


Складати його потрібно з близькими та членами родини: що робити в разі відсутності зв'язку/нападу/повені та інших лих, яке місце збору та резервне місце збору, як дістатися до цього місця, якщо є проблема з транспортом, та інше.

Готові відповіді на питання забезпечать спокій під час події та відсутність паніки й насправді можуть врятувати вас.

QuoteБатькам дуже раджу придбати для дітей спеціальні трекери.

Для ще вищого рівня безпеки узгодьте план дій не тільки з сім'єю, але й з сусідами, які мешкають у вашому будинку або по вулиці. Готовність об'єднаних людей до розв'язання проблеми часто допомагає взагалі уникнути цих проблем.

Якщо ви часто повертаєтеся додому пізно або живете не в найбезпечнішому районі, подбайте про засоби самооборони. Це можуть бути газовий балончик, електрошокер або навіть зброя (тільки в тому разі, якщо у вас є на неї дозвіл).

Важливо навчитися користуватися цими засобами, щоб це було безпечно насамперед для вас самих. Не зайвими будуть і заняття самообороною в тренажерному залі — ви почуватимете себе впевненіше і краще оцінювати свої сили.

До того ж досвідчений тренер завжди підкаже, в яких ситуаціях ви можете застосовувати силу, а в яких набагато безпечніше буде просто віддати гаманець/сумку нападнику.

QuoteУзгодьте план дій не тільки з сім'єю, але і сусідами, які мешкають у вашому будинку або по вулиці.

Батькам дуже раджу придбати для дітей спеціальні трекери, які дозволяють стежити за місцем їхнього перебування. Це допоможе знайти їх і просто позбавить зайвої тривоги.

До того ж до таких трекерів можна під'єднати послугу «Особистий шериф», що дозволить дитині самій викликати групу охорони в разі небезпеки.

І, звичайно, для того, щоб убезпечити себе і своє майно, варто дотримуватися інформаційної гігієни.

Менше публікуйте свої фотографії у соцмережах, не виставляйте фотографії дорогих речей, машин і коштовностей, у жодному разі не залишайте геолокацію свого будинку — не давайте злочинцям підказок, що у вас можна вкрасти і де воно лежить.

Будьте у безпеці! «Шериф» готовий вам у цьому допомогти!

Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора