Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чи повернуться Big Tech до бурхливого зростання: макропрогноз

Іван Компан
фінансист, засновник First Kyiv Investment Club
Фото: Gerd Altmann/Pixabay

Фото: Gerd Altmann/Pixabay

З точки зору макроекономічних новин тиждень обіцяє бути спокійним: жодних особливо важливих даних не передбачається, а Комітет з монетарної політики ФРС візьме традиційну десятиденну «паузу мовчання» до свого засідання наступного тижня.

Сподіватимемося, що і в глобальній політиці не трапиться жодних криз, і можна буде спокійно сконцентруватися на сезоні квартальних результатів, який починає набирати силу, та інших неполітичних подіях фінансових ринків.

Біткоїн відновлюється після падіння. Після недільної корекції на 10,1%, до $51,300, біткоїн поступово відновлюється, хоча, як і раніше, знаходиться нижче позначки в $60 тис. Серез причин різкого падіння називають відключення електрики в китайській провінції Сіньцзян, одному з центрів майнінга, а також чутки про те, що Міністерство фінансів США зацікавилося механізмами відмивання грошей за допомогою криптовалюти. Якщо останнє правда, то у криптовалют можуть початися непрості часи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Ставка на reopening trade виглядає цілком виправдано. Кількість інфікованих у світі досягла 142 млн, померлих — 3 млн і якщо кількість хворих продовжує повільно зростати, більшою мірою за рахунок країн, що розвиваються — Бразилії, Індії, Аргентини, Туреччини, України та інших, — то кількість смертей пішла на спад.

У розвинених країнах вакцинація проходить успішно і, найімовірніше, до п'ятниці вакцина Johnson & Johnson знову буде дозволена до використання, можливо, з деякими обмеженнями.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Якщо найближчими місяцями не станеться жодних неприємних несподіванок із вакцинами, то США цілком можуть досягти колективного імунітету вже протягом декількох місяців, що, безумовно, є гарною новиною для економіки країни і тих, хто зробив ставку на reopening trade.

Чи повернуться Big Tech до бурхливого зростання? Цього тижня велика кількість відомих компаній оголосить про результати першого кварталу. За оцінками FactSet, очікується, що в першому кварталі компанії з S&P 500 повинні, в середньому, досягти зростання в 28%.

Поки що все підтверджується: з невеликої кількості компаній, що відзвітували минулого тижня, ніхто не зробив негативних прогнозів, тоді як п'ять компаній поліпшили прогноз своїх результатів до кінця року.

Найближчими днями на нас чекають результати багатьох великих корпорацій:

  • Coca-Cola;
  • IBM;
  • Johnson & Johnson;
  • Procter & Gamble;
  • Blackstone;
  • American Express

та багато інших. Особливий інтерес, як завжди, викликає Netflix, що оголошує результати у вівторок, після закриття. Цікаво, чи зможуть Big Tech вразити інвесторів результатами та повернутися до колишніх темпів зростання?

Поки що, з початку року, ціни на акції технологічних компаній відстають від ринку, як наслідок ротації з сегмента швидкозростаючих компаній до циклічних і value компаній, які отримали потужний позитивний імпульс внаслідок успіхів вакцинації і відкриття економіки.

На сьогоднішній день найбільшу прибутковість з початку року продемонстрували компанії енергетичного, фінансового та сировинного секторів S & P 500. Як буде далі, залежить від результатів кварталу...

Гарного всім тижня та вдалих інвестицій!

The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини