Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Чи повернемося ми до офісу в 2021 році

Марина Харрісон
Віцепрезидентка з персоналу Carsberg Ukraine
Фото: Peggy und Marco Lachmann-Anke/Pixabay

Фото: Peggy und Marco Lachmann-Anke/Pixabay

Якщо подивитися ширше, то 2020 – дуже вдалий рік. Упродовж року ми опанували так багато нових умінь і навичок, які б за стандартної ситуації вивчали роками.

І, звичайно, робота на відстані – їхня частина. Раніше, щоб провести ділову зустріч або поспілкуватися з колегами, ми перетинали кордони, витрачали купу часу на дорогу, корегували календарі та пропускали дні народження рідних. Але у 2020 році ми змінили темп життя на інший – онлайн-темп.

Не секрет, що найбільший фокус цього року – здоров’я, цінність людського життя – набув ще більшого значення в період пандемії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Наприклад, ми насамперед закрили заводи для сторонніх відвідувачів і повною мірою перевели всіх співробітників на роботу з дому.

Але, на жаль, не всі можуть виконувати свої обов'язки віддалено.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Тому на виробництві, в сфері продажів, логістиці, вони достатньо забезпечені масками та санітайзерами, а за перших ознак застуди чи через контакти з хворими мають залишатися вдома, повідомляти про це та проходити тестування, якщо треба.

Такі дії дозволяють підтримувати безпечні умови праці тих, хто залишається офлайн.

На пивоварнях зробили розмітку, аби люди тримали дистанції, реорганізували місця прийому їжі, дотримуючись вимог щодо дистанції та кількості людей, ввели правило надягати маски навіть у коридорі між кабінетами, збільшили кількість стаціонарних санітайзерів та розташували їх у найвідвідуваніших місцях.

Зараз важко спрогнозувати наступний рік, адже ситуація динамічна та розвиток хвороби непередбачуваний. Чи допоможе епідемічній ситуації країни післяноворічний локдаун?

Коли саме буде вакцина та чи вистачить її на всіх українців? Це ключові питання майбутнього року, на які ми поки що не можемо відповісти.

Звичайно, необхідно продовжити цифровізацію процесів і, як один із прикладів, це перехід документообігу в онлайн.

На жаль, не всі процеси залежать тільки від бізнесу, певні обставини (ті ж паперові оригінали документів) все ще є вимогою держави, але, я думаю, що наступного року регулятор також зробить суттєвий крок у цьому напрямку.

Щодо роботи з офісу, гадаю, вона вже не буде такою, якою була до пандемії. Робота онлайн – тепер «нова нормальність», як зараз називають цей період.

Зі свого боку, бізнес має дати більшу свободу працівникам, і навіть після пандемії зберегти ефективність саме роботи на відстані.

Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини