Бізнес-акваріум: Зеленський звинувачує в падінні рейтингів ліберальні економічні законопроєкти

Олег Гавриш
Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як зазвичай, щовівторка, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, в бізнес-середовищі, в нашому акваріумі. Тут всі про всіх все знають іноді більше, ніж хотілося б.

Співрозмовник The Page в Офісі президента розповів, що Володимир Зеленський зараз у сильній напрузі через падіння цієї осені рейтингу на 20%.

Quote«На жаль, президент пояснює це тим, що було проголосовано законопроєкт про відкриття ринку землі та внесена законодавча ініціатива про лібералізацію грального бізнесу. За його словами, це нібито може знижувати його рейтинг. Це зрештою може вплинути на те, в якому вигляді буде прийнято два відповідні документи. На їхню ліберальну редакцію очікувати не варто», – пояснив співрозмовник видання.

В оточенні президента зі свого боку побоюються, що за зиму рейтинг Зеленського обвалиться ще на 20%. Що стане в повному розумінні катастрофою для правлячої партії.

Як розповіло джерело в «Слузі народу», підприємець Ігор Коломойський намагається вплинути на ухвалення законопроєкту про легалізацію грального бізнесу. Бізнесмен діє через голову фракції Давида Арахамію. Головна мета Коломойського – максимально обмежити кількість видаваних ліцензій і дозволів, щоб через афілійовані особи отримати контроль над більшістю з них. Чи вдасться цього добитися підприємцю – велике питання. Поки що на фінішну пряму вийшли законопроєкти досить ліберального змісту.

Ще одна цікава деталь: голова комітету з фінансів, податків та бюджету Верховної Ради Данило Гетманцев залишається акціонером компанії – оператора лотерейного бізнесу «М.С.Л». Нагадаємо, що комітет Гетманцева є профільним для законопроєктів щодо грального бізнесу. Саме тому голова комітету обіцяв керівництву фракції активно не брати участь в законотворчій діяльності «по ігоркє».

Ще один вид бізнесу, який планує найближчим часом легалізувати фракція «Слуга народу», – продаж марихуани. Готуються щонайменше два документа про лібералізацію ринку. Один передбачає продаж марихуани з медичною метою. Другий – як з медичною, так і з рекреаційною.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини