Бізнес-акваріум: ГПУ використовують як інструмент боротьби з минулим керівництвом Нацбанку

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page
Фото: НБУ

Фото: НБУ

Як уже повелося, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.


Голова Національного банку України Кирило Шевченко минулого тижня зустрічався з Генеральною прокуроркою Іриною Венедиктовою для того, щоб обговорити створення слідчої групи для розслідування дій попереднього керівництва НБУ.

Quote«Шевченко фактично запропонував, щоб минуле керівництво Нацбанку було покаране за виведення з ринку сумнівних банків і банків, які відмивали гроші», — пояснило джерело видання в Генеральній прокуратурі.

Також минулого тижня відбулася зустріч представників МВФ із представниками ГПУ, САП і НАБУ. Основне питання, озвучене з боку Фонду: чому немає активності в справах, пов'язаних із виведенням рефінансу (банки Жеваго та інших).

Telegram Logo
Quote«Багато хто вже забув про цю умову МВФ. Але Фонд під час переговорів про неї нагадав», — заявив співрозмовник видання.

20 січня заступник голови Офісу президента Андрій Смирнов відзначав свій день народження. Привітати його приїхав ніхто інший, як Павло Вовк, голова Окружного адміністративного суду Києва. Нагадаємо, що ще торік Національне антикорупційне бюро провело обшуки в Окружному адміністративному суді Києва та Державній судовій адміністрації.

Голові суду Павлу Вовку, його заступнику Євгену Аблову, ще п'яти суддям ОАСК і голові ДСА Зеновію Холоднюку повідомили про підозру в корупції.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Навіть в Офісі президента з подивом дивилися на Вовка, який обіймався зі Смирновим. Власне, це багато чого говорить про те, хто покриває корумпованих суддів і чому їх не можуть притягти до відповідальності», — сказав співрозмовник в ОП.
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини