Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Бізнес-акваріум: Фірташ, «Нафтогаз» і Блінкен

Олег Гавриш
перший заступник головного редактора The Page

Як завжди, хочу повідомити вам неофіційні новини та версії, які стосуються відомих і прихованих подій в українському корпоративному світі, у бізнес-середовищі, у нашому акваріумі. Тут усі про всіх усе знають, іноді більше, ніж хотілося б.

Як розповіло джерело в Офісі президента, на найближчих засіданнях Ради національної безпеки та оборони планується розглянути питання облгазів — передусім тих, які пов'язані з Дмитром Фірташем.

Quote«Йтиметься не лише про розкриття кінцевих бенефіціарних власників, але й жорсткіші заходи. Цілком можливо, що частину облгазів буде повернуто державі», — заявив співрозмовник видання.

Сьогодні держсекретар США Ентоні Блінкен зустрічався з главами парламентських фракцій. Як розповів один з учасників зустрічі, основну частину цього заходу проводила Вікторія Нуланд. Блінкен прийшов ближче до кінця зустрічі й говорив переважно про реформи, які стануть структурними маяками для МВФ і допоможуть Україні отримати від Фонду черговий транш.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Найбільшу увагу Блінкен приділив ситуації зі зміною керівництва й відходом наглядової ради НАК «Нафтогаз», оскільки ці події трактуються в США як відмова України від реформи управління держпідприємствами.

Quote«Нам сказали, що подібних кульбітів більше робити не можна — в іншому разі західні партнери вважатимуть реформи в Україні, які проведено за президента Петра Порошенка, проваленими», — заявив учасник зустрічі.

Як розповіло джерело в наглядовій раді «Нафтогазу України», пильну увагу посольства США буде приділено роботі нового глави правління Юрія Вітренка.

Quote«Сам Вітренко навряд чи виявиться замішаним у корупції. Але в нього є вельми сумнівні члени команди, від яких чекають проблем. Зокрема, це колишній глава «Нафтогаз Трейдинг» Віталій Волинець і колишній директор Торгового дому «Газ України» Олег Діденко. Останній, як очікується, повернеться до НАК разом із Вітренком. Якщо рано чи пізно він виявиться замішаним хоч у чомусь сумнівному, усю схему з призначенням Вітренка вважатимуть спробою посадити корупціонерів на потоки. Це дуже ризиковано для відносин Володимира Зеленського і США», — розповів співрозмовник видання.
Подякувати 🎉
The Page Logo
У вас є цікава колонка для The Page?
Пишіть нам: [email protected]

Редакція не несе відповідальності за зміст матеріалу і може не поділяти точку зору його автора

Коментарі

Всі новини