Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Перша реакція на повідомлення про відведення російських військ: валюти, акції, нафта, золото

Відведення російських військ від кордону. Фото: стоп-кадр відео

Відведення російських військ від кордону. Фото: стоп-кадр відео

Російські військовослужбовці сьогодні, 15 лютого, почнуть повернення до пунктів постійної дислокації після закінчення навчань. Про це повідомив офіційний представник Міноборони РФ генерал-майор Ігор Конашенков. За його словами, підрозділи Південного та Західного військових округів уже розпочали завантаження на транспорт.

Нагадаємо, 25 січня Західний і Південний військові округи РФ розпочали перевірку боєздатності на тлі кризових відносин із НАТО. Вона передбачала передислокацію підрозділів на полігони, зокрема віддалені.

І хоча незалежних підтверджень того, що війська РФ розпочали відхід від кордону, поки що немає, валютні та фондові ринки швидко відреагували на офіційні заяви. Курс долара на Московській біржі знизився на 1,21% — до 75,8 рубля. Євро подешевшало на 0,97% — до 85,8 рубля.

566382-1.png

Також збільшилися індекс Мосбіржі на 2,72%, індекс РТС – на 4,45%. Це цінові, зважені за ринковою капіталізацією композитні індекси російського ринку, що містять найліквідніші акції російських емітентів.

Нацбанк України на середу, 16 лютого, встановив обмінний курс гривні щодо долара на рівні 28,24 грн. Це на 30 копійок менше (краще), як порівняти з попереднім банківським днем, 15 лютого.

kurs-16-fevralya.jpg

Пропозиція валюти на міжбанку перевищувала попит на неї, котирування падали, тому Нацбанк купував валюту (вчора він продав $377 млн для підтримання курсу), щоб утримати гривню від швидкого зміцнення.

Зростанням зустріли повідомлення про відведення військ і західні фондові індекси, зокрема NASDAQ.

nasdaq.jpg

Нафта Brent подешевшала на 2,3% — до $94,2 за барель. Спотове золото подешевшало на 0,8% — до $1 856 за унцію.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини