Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Володимир Зеленський: «Я готовий захищати всі інвестиції»

Фото: president.gov.ua

Фото: president.gov.ua

Президент Володимир Зеленський, який перебуває з офіційним візитом у Польщі, зустрівся з представниками бізнесу та українськими студентами.

Бізнес був представлений українськими і польськими інвесторами в різних областях. Зеленський закликав бізнес інвестувати в Україну і пообіцяв створити всі умови, щоб захистити інвестиції. «Я особисто готовий захищати інвестиції. Ми вже підготували понад 70 законопроектів. Мова йде про реформу правоохоронної, судової систем. Там дуже багато законопроектів для поліпшення інвестиційного клімату і для бізнесу.»

Також Зеленський розповів про проект «Держава в смартфоні», зазначивши цифровізацію послуг і документообігу в Кабміні і на митниці. Він також поділився планами щодо основних реформ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

29 серпня, виступаючи у Верховній Раді, Зеленський назвав пріоритетні питання, якими повинні зайнятися народні депутати і уряд: лібералізація економіки, створення потужного «інвестиційного магніту», побудову «держави в смартфоні» та ін. Він підкреслив, що депутати і міністри повинні подолати рейдерство, монополії і контрабанду, розвинути промисловість, агросектор, інфраструктуру і медицину.

Коментарі

Всі новини