Facebook Pixel

Уоррен Баффет нарешті назвав компанію, в яку вклав майже $7 млрд

Уоррен Баффет

Уоррен Баффет

Berkshire Hathaway мільярдера та філантропа Уоррена Баффета повідомила про свою велику частку в страховій компанії Chubb, інформацію про яку вона тримала в секреті з минулого року. Вона повідомила, що придбала майже 26 мільйонів акцій Chubb. Це відповідає вартості $6,7 млрд.

Компанія Баффета приховувала покупку акцій від громадськості під час нарощування частки, вимагаючи від SEC регулятора фондового ринку конфіденційного режиму.

Страхова компанія Chubb, що діє в 54 країнах, потрапила в заголовки газет у березні після того, як гарантувала виплату президенту Дональду Трампу застави у розмірі $92 млн за позовом Е. Джин Керролл про наклеп.

Акції Chubb підскочили більш ніж на 8% після появи повідомлень про частку Berkshire.

Наразі страхові компанії Geico, National Indemnity та General Re є дочірніми компаніями Berkshire Hathaway.

Інвестиції в Chubb наголошують на інвестиційній стратегії Berkshire Hathaway протягом останніх кількох місяців. Вона нарощує вкладення в фінансові компанії, одночасно скорочуючи свої інвестиції в споживчі товари.

У лютому Berkshire повідомила, що продала 10 млн акцій Apple за перші три місяці року, хоча Apple залишається найбільшою інвестицією Berkshire. Вона також продала 80 млн акцій компанії з виробництва принтерів HP у четвертому кварталі 2023 року, скоротивши свої активи на 78%.

Подякувати 🎉