Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна поліпшила позиції у рейтингу економічної свободи

Фото: raserinstitute.org

Фото: raserinstitute.org

Україна піднялася із 138-го на 135-те місце серед 162 країн і територій у рейтингу економічної свободи за 2019 рік. Про це свідчать дані звіту Bendukidze Free Market Center, підготовленого спільно з канадським Fraser Institute.

Поліпшення економічної свободи в Україні зафіксовані в таких показниках, як розмір уряду (43-те місце), стабільний курс національної валюти і свобода міжнародної торгівлі, погіршення — у правовій системі регулювання. Найгірші показники з надійними грошима (159-те місце в світі) і регулюванням (125-те місце).

Таким чином, Україна досі залишається єдиною країною в Європі, яка знаходиться в найбільш економічно невільній групі. Найуспішніша з країн колишнього СРСР – Естонія (13-та позиція).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Перші два місця рейтингу займають Гонконг та Сингапур. У десятку також входять Нова Зеландія, Швейцарія, США, Ірландія, Великобританія, Канада, Австралія та Маврикій.

Частиною рейтингу економічної свободи Україна стала в 90-ті роки минулого століття. Найвищий рівень економічної свободи зафіксовано в 2011 і 2012 роках, за рахунок більш високих показників надійності грошей (6,04 і 6,4 за 10-бальною шкалою) і кількості кращих балів за правову систему (4,9 і 4,8). Проте, за всю свою історію Україна жодного разу не покидала групу найбільш економічно невільних країн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини