Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сінгапур запроваджує нові правила отримання робочої візи для залучення іноземців

Сінгапур запроваджує нові візові правила

Сінгапур запроваджує нові візові правила

Сінгапур переглядає свої візові правила, щоб залучити кваліфікованих іноземців і послабити напругу на ринку праці, що сприяє тиску на заробітну плату та ціни.

Нові правила дозволять іноземцям, які заробляють не менш як 30 тис. сінгапурських доларів (21 431 долар США) на місяць, отримати п'ятирічну робочу візу (зараз вона видається на 2 — 3 роки), що дасть змогу членам їхніх родин шукати й собі роботу. «Виняткові кандидати» в галузі спорту, мистецтва, науки та академічних кіл, які не відповідають критерію заробітної плати, також мають право на отримання довгострокової візи Overseas Networks and Expertise (ONE). Нова віза запроваджується з 1 січня 2023 року.

«Як підприємства, так і таланти шукають безпечні й стабільні місця для інвестицій, життя та роботи. Сінгапур – саме таке місце, – заявив міністр трудових ресурсів Тан Сі Ленг. – Тому настав час використати цю нагоду, щоб зміцнити позиції Сінгапуру як глобального центру талантів».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Повідомлення про нову візу стало останнім у низці рішень цього року, які мають розв'язувати проблеми все ще напруженого ринку праці, а також залучити міжнародний бізнес для реалізації амбіцій міста-держави повернути собі позицію глобального фінансового центру після спаду під час пандемії коронавірусу.

Сінгапур жорстко контролював свої кордони під час пандемії, унаслідок чого багато експатріантів поїхали, а його населення скоротилося вперше майже за два десятиліття.

Підписуйтесь на нас в Google News!

З 1 вересня наступного року Сінгапур планує звільнити робочі місця, які можна порівняти з тими, що займають найкращі 10% власників Employment Pass, від необхідності рекламуватися всередині країни перед найманням іноземців. Для інших вакансій час обов'язкової реклами всередині країни буде скорочено вдвічі. Також вдвічі буде скорочено час опрацювання всіх заявок на Employment Pass.

Зміна візових правил допоможе Сінгапуру краще конкурувати з діловими центрами, як-от Гонконг і Об'єднані Арабські Емірати, і наздогнати Австралію та Велику Британію, які мають аналогічні візи для талантів. За даними рекрутингової компанії Robert Walters, торік до Сінгапуру з Гонконгу переїхали щонайменше 700 фахівців у галузі фінансів.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини