Facebook Pixel

Росія тимчасово скасувала санкції на українські товари

Газові турбіни на підприємстві «Зоря» – «Машпроект» у Миколаєві, жовтень 2015 року. Фото: УНІАН

Газові турбіни на підприємстві «Зоря» – «Машпроект» у Миколаєві, жовтень 2015 року. Фото: УНІАН

Росія не змогла обійтися без українських газових турбін, трансформаторів і електрогенераторів, які потрапили під санкції. Кабінет міністрів РФ тимчасово дозволив ввозити з України ці товари.

Про це йдеться в постанові Кабміну Росії.

Уряд запропонував не поширювати заборону на ввезення в Росію, наприклад, газових турбін потужністю до 5 тис. кВт, валів трансмісії, двигунів та електрогенераторів, трансформаторів.

Контекст

Telegram Logo
  • У 2016 році Росія заборонила ввозити з України сири, овочі і фрукти, свинину, молочні продукти та інші товари. У 2018 році доповнила список санкцій кондитерськими виробами, вином, пивом і деякими товарами машинобудування.
  • У грудні 2018 року Рада нацбезпеки України ввела санкції проти російських фізичних осіб і компаній за проведення незаконних виборів в окремих районах Донецької та Луганської областей, а також за агресію Росії в районі Керченської протоки.
  • У березні 2019 року Україна ввела санкції проти юридичних і фізичних осіб Росії, причетних до агресії в Криму і на Донбасі, а також до керівників Ради Федерації Росії і депутатів Держдуми. Крім того, Україна внесла до списку санкцій деяких осіб і та компанії, проти яких діють санкції ЄС, США і Канади.
Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини