Facebook Pixel

Україна посіла 80-те місце в глобальному рейтингу громадянств світу

Рейтинг громадянств світу: Україна посідає 80-те місце. Фото: Ilya Cher / Unsplash

Рейтинг громадянств світу: Україна посідає 80-те місце. Фото: Ilya Cher / Unsplash

Україна посіла 80-те місце в глобальному рейтингу громадянств світу World Citizenship Report Global Rankings. Про це йдеться в даних консалтингової компанії CS Global Partners.

Під час складання рейтингу враховувалися інтерв'ю та фокус-групи із жителями різних країн та експертами у сфері громадянства, а також опитування понад 500 заможних інвесторів (HNWI). Усі країни оцінювалися за п'ятьма критеріями: «безпека», «економічні можливості», «якість життя», «глобальна мобільність», «фінансова свобода».

Найкращий показник в України в категорії «глобальна мобільність» — 49-те місце. Далі йдуть «якість життя» (65-те місце), «економічні можливості» (71-ше місце) та «фінансова свобода» (85-те місце). Найгірший показник у категорії «безпека» — 135-те місце.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

До трійки найкращих громадянств увійшли Швейцарія, Данія та Фінляндія.

З-поміж українських сусідів найкращі позиції має Польща (29-те місце). Україну в рейтингу також обігнали Словаччина (37-ме місце), Угорщина (41-ше місце) та Румунія (44-те місце). Оцінку нижчу, ніж Україна, мають Росія (82-ге місце), Білорусь (88-ме місце) та Молдова (86-те місце).

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини