Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Рада збільшила ліміт на безмитну доставку посилок до 150 євро

Рада змінила умови пересилання посилок з-за кордону. Фото: Hleb / Pexels

Рада змінила умови пересилання посилок з-за кордону. Фото: Hleb / Pexels

Верховна Рада ухвалила закон, спрямований на зниження податку на посилки з-за кордону, збільшивши безподатковий ліміт зі 100 до 150 євро. Зміни до Митного кодексу (№4279) підтримали 237 народних депутатів, до Податкового (№4278) – 274 нардепи. Про це повідомляє пресслужба парламенту.

Якщо ж вартість товарів у посилці перевищує 150 євро (але не більше 1000 євро), одержувачу потрібно сплатити 10% ввізного мита та ПДВ, а базою для сплати буде сума різниці між вартістю посилки та лімітом розміром 150 євро. Зазначено, що колишній ліміт розміром 100 євро «призвів до стрімкого скорочення імпортних відправлень до України, зменшення доходів міжнародних поштових і міжнародних експрес-перевізників та активізації сірих схем ввезення товарів через кордон».

Також законом запроваджується електронне декларування міжнародних поштових та експрес-відправлень і встановлюється можливість відстрочення сплати податку протягом 30 днів із дати оформлення тимчасового реєстру.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Крім цього, розширено перелік товарів, пересилання яких забороняється в міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Зокрема, документ забороняє пересилати алкоголь і тютюнові вироби.

Контекст. У 2019 році ліміт на безподаткові пересилання міжнародних відправлень було зменшено до 100 євро.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини