Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Міжнародні резерви України на тлі війни зросли на 2%: що допомогло цьому

Обсяг міжнародних резервів НБУ на 1 квітня 2022

Обсяг міжнародних резервів НБУ на 1 квітня 2022

Станом на 1 квітня міжнародні резерви України становили $28,11 млрд. За березень вони зросли на 2%, насамперед завдяки надходженню фінансування від міжнародних партнерів. Це компенсувало продаж валюти Національним банком і платежі з обслуговування державного боргу, йдеться в повідомленні НБУ.

obem-rezervov.jpg

У березні динаміку резервів визначали такі чинники:

  • операції з управління державним боргом. Валютні надходження на користь уряду склали $3 274 млн. Загальний обсяг платежів з обслуговування та погашення державного боргу склали $283 млн. Крім того, у березні НБУ та Кабмін сплатили $680 млн на користь МВФ;
  • операції Нацбанку на міжбанківському валютному ринку. Після вторгнення російських загарбників на територію України валютний ринок із 24 лютого працює в режимі обмежень. Тому операції на валютному ринку в березні здебільшого здійснювалися між банками та НБУ. Загалом минулого місяця Національний банк продав $2 476 млн і купив $748 млн. Чистий продаж валюти становить $1 728 млн.
  • переоцінка фінансових інструментів (унаслідок зміни ринкової вартості та курсів валют). Минулого місяця їхня вартість знизилася на $28 млн.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
struktura-rezervov.jpg


Коментарі

Всі новини