Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Перевірки за субсидіями будуть автоматичними. Марина Лазебна розповіла, як знаходитимуть тих, хто подав неправдиві дані

Мінсоцполітики автоматично знаходитиме тих, хто неправильно подав на субсидію. Фото: kmu.gov.ua

Мінсоцполітики автоматично знаходитиме тих, хто неправильно подав на субсидію. Фото: kmu.gov.ua

Перевірки за субсидіями будуть максимально автоматизовані із застосуванням ризик-орієнтованого підходу. Про це в інтерв’ю The Page повідомила міністерка соціальної політики Марина Лазебна.

Перевірки заявок на субсидію Міністерство фінансів проводить із 2016 року. Мінфін перевіряє субсидіантів за різними держреєстрами і, якщо знаходить якісь невідповідності, просить органи соцзахисту розібратися. Статистика показує, що суттєві розбіжності виявляють лише в 7% рекомендацій Мінфіну за результатами таких перевірок.

Quote«Люди знають, що вказані ними відомості перевірятимуть, тому намагаються правильно заповнювати декларації», — заявила Лазебна.

Вона зазначила, що найчастіше в декларації не повідомляють про покупки, вартість яких перевищує 50 тис. грн. Це виявляється під час роботи з даними банків.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Перевірками тепер займатиметься Національна соціальна сервісна служба. Але її співробітники, як і працівники Мінфіну, не ходитимуть із перевірками по квартирах. Роботу буде максимально автоматизовано із застосуванням ризик-орієнтованого підходу.

Міністерка повідомила, що критерії для включення до програми одержувачів субсидій за необхідності й надалі коригуватимуться, але тільки після закінчення опалювального сезону.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«Наразі ми лише уточнюємо окремі моменти, щоб дати можливість більшій кількості людей скористатися програмою субсидій. Наприклад, людина продала квартиру, яка була єдиним житлом, і купила нову. Тому ми хочемо передбачити, щоб отриманий нею дохід не враховувався під час розрахунку субсидії», — пояснила Лазебна.

Коментарі

Всі новини