Facebook Pixel

Google купує офіс у Лондоні за $1 млрд

Google купує офіс у Лондоні за $1 млрд. Фото: Google

Google купує офіс у Лондоні за $1 млрд. Фото: Google

Цифровий гігант Google, що належить Alphabet Inc., має намір купити офісну будівлю в Лондоні за $1 млрд, оскільки впевнений в ефективності такого виду організації праці своїх працівників.

Будівлю Central Saint Giles зведено в 2010 році в центрі міста, поблизу Британського музею, повідомляє The Guardian.

«Купівля, що здійснюється, символізує нашу впевненість в офісі як у місці для міжособистісного співробітництва», — заявив віцепрезидент компанії у Великобританії та Ірландії Ронан Харріс.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Фасад будівлі з площею офісних приміщень 38 тис. кв.м пофарбований у червоний, зелений, оранжевий та жовтий колір. Також у ній понад 100 житлових квартир, ресторани та кафе на першому поверсі.

Google планує провести реновацію будівлі та організувати робочий простір на свіжому повітрі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім того, компанія повідомила про будівництво нового офісу в столиці Великобританії неподалік від залізничного вокзалу Кінгс-Крос.

Скляна будівля буде висотою 330 метрів, що перевищить 310-метровий хмарочос «Уламок».

Очікується, що основні будівельні роботи будуть завершені цього року та після завершення будівля матиме 11 поверхів. У ній буде 25-метровий басейн, критий баскетбольний майданчик і масажні кабінети, а також сад на даху.

Минулого року глава Alphabet Сундар Пічаї заявив, що Google адаптує гібридний режим роботи, за якого співробітники перебуватимуть в офісі 3 дні на тиждень.

У британському підрозділі Google працює понад 6,4 тис. працівників. Сукупна місткість нових офісних комплексів компанії в Лондоні становитиме 10 тис. людей.

Коментарі

Всі новини