Facebook Pixel

Газові переговори між Європейським союзом, Україною і Росією пройдуть 19 вересня в Брюсселі

Фото: Twitter / Nataliya Boyko

Фото: Twitter / Nataliya Boyko

Проведення тристоронніх переговорів щодо газопостачання між Україною, Європейським Союзом і Росією узгоджено на 19 вересня в Брюсселі. Про це на своїй сторінці в Twitter повідомила заступник міністра енергетики Наталія Бойко.

Сьогодні віцепрезидент Європейської комісії Марош Шефчович проведе зустріч з міністром енергетики і екології Олексієм Оржелем та головою «Нафтогазу» Андрієм Коболєвим.

Раніше джерело в Єврокомісії повідомило агентству «Інтерфакс-Україна», що скоро буде зроблене офіційне оголошення про зустріч і надішлють запрошення до Москви та дг Києва.

Telegram Logo

Одне з головних питань на цих переговорах — хто буде брати в них участь з української сторони. На попередніх тристоронніх переговорах Україну представляв міністр закордонних справ Павло Клімкін. Росія наполягала на тому, що вести переговори щодо газу повинен профільний міністр енергетики України.

Верховна Рада України затвердила Олексія Оржеля міністром енергетики та захисту навколишнього середовища. Чи буде він вести тристоронні переговори щодо газу — поки що невідомо.

Коментарі

Всі новини