Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Економічна війна світу проти Росії: новини на 20 березня

Фото: t.me/RUSanctions

Фото: t.me/RUSanctions

Після нападу на Україну Росія зіткнулася з економічними проблемами та санкціями з боку багатьох країн та міжнародних організацій. У самій РФ влада називає це економічною війною. The Page підготувало добірку останніх повідомлень про це на 20 березня.

Економіка

Всі чотири найбільші нафтосервісні компанії заявили про припинення інвестицій у РФ, це: Weatherford International, Halliburton, Schlumberger та Baker Hughes. Робота цих компаній є вкрай важливою для видобутку газу та нафти в РФ.

Данська Grundfos, найбільший виробник насосного обладнання у світі, оголосила, що тимчасово припиняє виробництво на території Росії і не прийматиме замовлення з РФ та Білорусі. Також компанія пожертвувала на допомогу Україні 2 млн євро.

Американська IT-компанія Netcracker йде з російського ринку. Вона зупиняє там продаж та інвестиції, а також закриває навчальні центри та припиняє наймання людей.

З 62 тис. співробітників у 850 ресторанах McDonald's роботу можуть втратити приблизно 77%, або 48 тис. осіб. Це стосується власних точок мережі. Крім того, бренд має близько 160 постачальників, у яких не менше 100 тис. працівників.

База вакансій сайту HH. ru скоротилася за місяць на 122 тис. позицій до 905,5 тис. Найпомітніше скорочень у страхових компаній (на 48%), автомобільного бізнесу (на 27%) та фахівців з HR (на 22%).

Глава Олійного союзу Росії заявив, що у підприємств з виробництва рослинних олій та продуктів їхней переробки зараз паралізована закупівля сировини. Причинами стали брак коштів через невидачі банками кредитів та проблеми з надходженням валютної виручки. Також є проблеми з вивезенням продукції та логістикою. Відправлення продукції до країни Балтії може загрожувати конфіскацією залізничних вагонів, а іноземні судна не заходять у порти РФ.

У Петербурзі зараз заповнюваність готелів удвічі менша, ніж була торік. Реальне завантаження номерного фонду становить у середньому 25%.

Пропагандистська зйомка в РФ:

Санкції

Австралія ввела заборону на експорт до Росії глинозему та алюмінієвих. Цей захід спрямовано те, щоб обмежити можливості російських виробників алюмінію, який є однією з найважливіших складових частин російського експорту. Потреби РФ у глиноземі на 20% забезпечуються постачанням з Австралії.

Центробанк Багамських островів виявив пов'язані з Росією активи на $3 млрд. З них близько $420 млн складають депозити, решта перебуває на зберіганні або трастових активах. Раніше Багами заборонили своїм фінансовим установам вести справи з особами та компаніями із РФ.

Мільярдери Михайло Фрідман, Герман Хан та Петро Авен залишили раду директорів заснованої ними благодійної організації Genesis Philanthropy Group. Раніше вони потрапили під санкції через військову операцію Росії в Україні.

Влада Франції після введення санкцій заморозила майно росіян на загальну суму приблизно 850 млн євро: особисті рахунки, нерухомість та дві яхти.

Суспільство

Американська організація Space Foundation прибрала ім'я Юрія Гагаріна зі свого щорічного свята. Замість «Ночі Юрія» у квітні відбудеться вечірка «Святкування космосу». І хоча реліз про перейменування вже видалили з сайту, але ім'я Гагаріна святу не повернули

Міжнародна федерація гімнастики (FIG) виступила за дискваліфікацію на один рік російського гімнаста Івана Куляка та двох тренерів збірної РФ. На етапі Кубка світу Куляк прийшов на нагородження у формі, на якій було зображено букву Z.

Заступник голови адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко заявив, що на тиск західних країн росіяни відповіли «неймовірною згуртованістю». За його словами, західні лідери думають, що можуть «скасувати» російську культуру і саме право бути російською, «але цього ніколи не станеться».

Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини