Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

АМКУ вирішив дослідити продаж Фірташем кримських титанових активів

АМКУ перевірить продаж бізнесу Фірташа російській компанії. Фото: facebook.com/amc.gov.ua

АМКУ перевірить продаж бізнесу Фірташа російській компанії. Фото: facebook.com/amc.gov.ua

Антимонопольний комітет (АМКУ) розпочав дослідження щодо продажу активів титанового бізнесу «Ukrainian Chemical Products» Дмитра Фірташа у Криму російській компанії. Про це повідомляється на сторінці комітету у Facebook.

В АМКУ зауважили, що концентрація потребує дозволу комітету. Водночас відомство не отримувало жодних заяв щодо придбання активів «Ukrainian Chemical Products» (раніше — «Кримський титан»), ані з боку російської компанії.

Відтак, комітет за власною ініціативою розпочав дослідження за фактом набуття контролю над активами «Ukrainian Chemical Products». Наразі встановлюється, чи є набуття активів концентрацією, чи потребувала вона дозволу АМКУ та чи не порушують такі дії законодавство про захист економічної конкуренції. У разі встановлення порушення, на нового власника активів будуть накладені штрафні санкції у вигляді до 5% доходу за рік, що передував штрафу.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Group DF, що належить українському олігарху Дмитру Фірташу, повідомила про укладення угоди щодо продажу нею всіх активів великого виробника титану Ukrainian Chemical Products (раніше «Кримський титан») російській компанії «Русский титан». Відповідні зміни внесені до українських реєстрів органами держреєстрації. Сума угоди не розкривається.

Контекст. Ukrainian Chemical Products (до 2014 року «Кримський титан») — підприємство з виробництва титанової продукції. Виробничі потужності компанії розташовані в Армянську, АР Крим. 100% акцій підприємства належить компанії OSTCHEM Holding AG, що об'єднує хімічні та гірничо-видобувні активи інвестиційного холдингу Group DF Дмитра Фірташа.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини