Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ReInforceUA: Бізнес-школа МІМ запускає загальнонаціональний проєкт для зміцнення України

МІМ запускає загальнонаціональний проєкт для зміцнення України ReInforceUA: безкоштовно для українців. Фото: скрішнтот з відео MIM Business School

МІМ запускає загальнонаціональний проєкт для зміцнення України ReInforceUA: безкоштовно для українців. Фото: скрішнтот з відео MIM Business School

Провідна Бізнес-школа України — «Міжнародний інститут менеджменту» (МІМ) — розпочинає серію онлайн-лекцій із відомими світовими експертами у сфері економіки та гуманітарних наук. Мета проєкту під назвою ReInforceUA – підготовка бізнес-спільноти України до післявоєнного відродження держави. Проєкт є безплатним для українців. Учасники можуть слухати лекції як мовою оригіналу, так і в синхронному перекладі українською. Спікерами будуть викладачі університету Карнегі-Меллон, Лондонського університету, Кембриджу, Колумбійського університету тощо, а також відомі експерти, зокрема Ювал Ной Харарі.

Повномасштабна війна повністю змінила бізнес-ландшафт в Україні. Для того щоб зміцнити економіку воєнного часу та фундаментально підготуватися до післявоєнного відновлення України, МІМ відкриває українській бізнес-спільноті доступ до світових інтелектуальних ресурсів і запускає загальнонаціональний освітній проєкт ReinforceUA: MIM Global Knowledge Hub.

У межах проєкту відомі світові інтелектуали щотижня читатимуть онлайн-лекції з найактуальніших питань розвитку економіки та бізнесу для десятків тисяч українців. У такий спосіб українська бізнес-спільнота отримає інтелектуальну підтримку та натхнення для відновлення підприємницької діяльності, підтримки бізнесу та військової підтримки, надання допомоги мирним жителям, які постраждали від війни, відновлення та зміцнення української економіки після Перемоги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Старт проєкту відбудеться 15 червня о 18.00. Перший гість проєкту — Гай Стендінг, автор концепції базового доходу, відомий економіст праці та професор-дослідник Школи східних і африканських студій (SOAS) Лондонського університету та університетів Бата (Велика Британія) та Монаша (Австралія). Після тривалої кар’єри в Міжнародній організації праці він був директором її програми соціально-економічної безпеки.

Професор Стендінг є засновником і почесним співпрезидентом Basic Income Earth Network (BIEN) — міжнародної неурядової організації, яка пропагує базовий дохід як право. Тема його лекції — «Чому базовий дохід буде важливим для відродження української економіки».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Для того щоб долучитися до проєкту ReInforceUA, потрібно зареєструватися на сайті https://reinforceua.com/. Після реєстрації ви будете вчасно отримувати анонси та актуальні посилання на лекції.

Проєкт реалізується за підтримки трьох найвпливовіших міжнародних асоціацій бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EFMD і Фонду Родини Богдана Гаврилишина.

Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.

Коментарі

Всі новини