Facebook Pixel

Академія КМЕФ: команда Київського міжнародного економічного форуму запускає новий освітній проєкт

Фото надане партнером

Фото надане партнером

Команда КМЕФ запускає новий освітній проєкт — Академію КМЕФ. Її завдання – навчати топменеджерів, інвесторів, держслужбовців, лідерів думок, журналістів, експертів найкращим практикам і досвіду, який було накопичено впродовж восьми років роботи Форуму.

Про це йдеться в авторському матеріалі генерального директора Київського міжнародного економічного форуму Юрія Пивоварова для видання Delo.ua.

Поява Академії – це відповідь на глобальні зміни, що відбуваються на світових ринках праці. Прогнози свідчать, що вже за десять років у найбільшому виграші можуть опинитися дві категорії працівників: ті, які обслуговують роботу відновлюваних джерел енергії, та працівники сфери охорони здоров'я.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Пояснюється це тим, що зростання частки ВДЕ в структурі економіки створює високий попит на спеціалістів із їхнього обслуговування. Так, у США кількість операторів ВЕС до 2030 року зросте на понад 68%, а їхня зарплата буде на 37% вищою за середню по ринку. Те саме стосується й медиків. Очікується, що 9 із 20 найпопулярніших професій у США до 2030 року складатимуть різні медичні спеціальності — від помічників терапевта до медсестер.

За оцінками експертів, також зростатиме кількість працівників у сферах IT, кібербезпеки та комп'ютерних технологій.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак українська система освіти не відповідає ані запитам ринку, ані ключовим тенденціям. Щоб зберегти робочий і інтелектуальний потенціал країни, держава та бізнес мають створити умови для освіти й роботи в Україні.

Quote«Саме над цим сьогодні і працює команда КМЕФ. Упродовж 8 років вона збирала найкращу світову експертизу з виступів лідерів національного та міжнародного бізнесу, лауреатів Нобелівської премії та представників уряду заради розвитку ефективної освіти для підприємців і українських emerging leaders у різних сферах громадського та політичного життя», – написав Юрій Пивоваров.

Тож цієї осені запускається інноваційний освітній проєкт — Академія КМЕФ. Проєкт орієнтований на підприємців і інвесторів, держслужбовців, лідерів думок, журналістів, експертів і майбутніх лідерів змін.

Навчання розпочнеться 5 листопада 2021 року. За час програми (упродовж двох місяців) учасники візьмуть участь у 8 тематичних модулях, що стосуються різних аспектів макроекономіки, глобальних трендів, фандрейзингу, стратегування, культури, PR і GR і містять багато бізнес-кейсів.

Quote«Для першого набору Академії буде відібрано 30 учасників. Зіркові спікери-практики, діалоги з представниками влади та міжнародними експертами, а також Alumni Club — усе це стане доступним для учасників Академії», – резюмував Юрій Пивоваров.

За підсумками розгляду мотиваційних есе організатори зберігають за собою право надання індивідуальних стипендій у розмірі до 70% вартості програми.

Більше про Академію КМЕФ та її програму «Лідерство для економічного розвитку» ви можете дізнатися за посиланням.

Коментарі

Всі новини