Facebook Pixel

Готелі Hilton і Hyatt, компанії Carlsberg, Hitachi, Epson, Uniqlo, Caterpillar, Mars також відмовилися від розвитку бізнесу в Росії

Готелі Hilton та Hyatt, компанії Mars, Epson, Caterpillar, Hitachi приєдналися до компаній, які відмовилися від роботи в росії на тлі світових санкцій, запроваджених через вторгнення РФ в Україну.

Список міжнародних компаній та брендів, які утікають з російського ринку, продовжує стрімко зростати.

Напередодні мережі готелів Hilton та Hyatt повідомили, що не будуть відкривати нові готелі у РФ, закриють корпоративний офіс в Москві та направлять прибуток від роботи в росії на гуманітарну допомогу Україні, повідомили компанії у соцмережах.

Hilton Hotels & Resorts володіє 28 об'єктами у 20 регіонах РФ. Hyatt Hotels представлені в Москві, Єкатеринбурзі, Сочі, Владивостоці, у Ростові-на-Дону будівництво не закінчено.

Hyatt також збирається надавати житло біженцям по всій Європі, відправляти допомогу жителям України, а також підтримувати своїх колег в Україні та в РФ, оскільки вони «зіштовхуються з проблемами та невпевненістю у своєму майбутньому».

З цієї причини призупинив постачання РФ і РБ виробник принтерів Еpson. Компанія пообіцяла виділити 1 мільйон доларів на гуманітарну допомогу через ООН та Червоний Хрест.

У компанії Epson заявили, що і компанії групи стурбовані конфліктом в Україні та гуманітарною кризою в регіоні.

Quote«Ми прийняли рішення призупинити експорт нашої продукції до РФ і Білорусії», — повідомили в компанії, — уточнили в компанії.

Про зупинення роботи своїх заводів у Росії оголосила Caterpillar, американська компанія, що виробляє будівельну та гірничодобувну техніку.

Quote«Діяльність у РФ стає дедалі складнішою, включаючи збої в ланцюжках поставок та санкції, і ми зупиняємо роботу на наших російських виробничих підприємствах», — заявили в компанії.

Виробник пива Carlsberg також зупиняє виробництво.

Quote«Ми припинимо виробництво та продаж нашого флагманського бренду Carlsberg на російському ринку. Пивоварні заводи «Балтика» керуватимуться як окремим бізнесом, щоб підтримати наших співробітників та їхні сім'ї», — повідомили в компанії.

Виробник одягу Uniqlo трималися до останнього, але теж заявили, що тимчасово йдуть з Росії — через «низку складнощів» та «погіршення конфлікту». Раніше дирекція компанії заявила, що росіянам теж потрібен одяг. Але тепер, мабуть, так уже не вважає.

Раніше дирекція компанії Uniqlo заявляла, що росіянам теж потрібен одяг. Але тепер, мабуть, так уже не вважає. Фото: Facebook компанії

Раніше дирекція компанії Uniqlo заявляла, що росіянам теж потрібен одяг. Але тепер, мабуть, так уже не вважає. Фото: Facebook компанії

Припинити всі свої рекламні кампанії в РФ та Білорусії та тимчасово відмовитися від інвестицій вирішила американська компанія Mars. Mars випускає як однойменні шоколадні батончики, так і інші – батончики Bounty, Milky Way, Twix, шоколадні цукерки M&M's, драже Skittles. Фірма також володіє брендами жувальних гумок Orbit та Wrigley's та марками кормів для домашніх вихованців Pedigree, Royal Canin та Sheba.

Свою діяльність у РФ тимчасово згортає японська корпорація Hitachi. Виняток становитиме продукція та технічна підтримка електричних систем та електрообладнання.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉