Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Дороге молоко та сир за 1,5 тисячі євро: як працює віслюча ферма

Бізнес в Україні може бути різноманітним і навіть екзотичним. Крім вирощування риби на продаж і традиційного розведення корів і овець, можна відкрити навіть віслючу ферму.

Один літр молока ослиці коштує 1 тис. грн, воно вважається дуже корисним для імунітету, тому попит на нього зростає, йдеться в сюжеті партнера The Page — програмі «Перша Шпальта».

Як заробити на віслючій фермі (відео)

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як працює віслюча ферма

В Україні працює єдина віслюча екоферма Osloff. Її можна відвідати не тільки для того, щоб погодувати тварин і покататися на віслюках, ферма також продає віслюче молоко.

Історія ферми почалася декілька років тому, коли співвласниця віслючої ферми Osloff Світлана Сікорська дізналася про користь віслючого молока для імунітету. Так у господарстві з'явилися дві ослиці.

Quote«Це молоко можна пити самому, давати його дітям, варити з нього креми й мило», — розповіла Сікорська.

Згодом кількість віслюків на фермі зросла до 36 голів. У планах власників збільшити поголів'я до 300 тварин.

Загалом віслюче молоко не дешеве — літр коштує 1 тис. грн. Така ціна зумовлена його корисністю й тим, що за день ослиця може дати лише 400 грамів молока, розповів співзасновник віслючої ферми Євгеній Грищенко.

Власники ферми вірять у те, що віслюки — перспективний бізнес. Крім продажу молока, вони планують відкрити власну сироварню. Насправді такий сир роблять лише в декількох країнах.

З незвичного молока виготовляють найдорожчий у світі сир — пуле. Вартість такого делікатесу сягає 1 — 1,5 тис. євро за кілограм.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини