Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Торгова війна підштовхує США до рецесії. Першими постраждають американські компанії — Goldman Sachs

Фото: kremlin.ru

Фото: kremlin.ru

Торгова війна між США та Китаєм призведе до рецесії американської економіки. Такий висновок зробили аналітики з Goldman Sachs Group, передає Reuters.

Побоювання, що дві найбільші економіки світу навряд чи укладуть угоду до наступних президентських виборів США у 2020 році, зростають, запевняють аналітики. На їхню думку, президент США Дональд Трамп виконає свою обіцянку ввести мито у розмірі 10% на товари китайського імпорту обсягом $300 млрд в рік.

У зв'язку з більш значним, ніж очікувалося, впливом торгової війни на економіку Goldman Sachs знизив прогноз економічного зростання в США в четвертому кварталі поточного року на 0,2 процентних пункта до 1,8%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Економісти вважають, що сформована ситуація може змусити приватні компанії США скорочувати витрати та обсяг інвестицій.

Раніше Bloomberg писав, що, згідно з серпневим опитуванням економістів, ймовірність рецесії у США в наступні 12 місяців зросла до 35%.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Водночас економіка Німеччини переживає період застою та може впасти в рецесію. Як передає Deutsche Welle, експорт товарів з Німеччини в червні 2019 року впав на 8%, як порівняти з минулим роком. А за перше півріччя продаж товарів за кордон зріс лише на 0,5%.

Коментарі

Всі новини