Велика світова IT-компанія Sii Group оголосила про свої плани щодо відкриття в Україні низки офісів і найму кількох тисяч працівників.
Як пише DOU, на додачу до невеликого представництва, що вже діє в Одесі, великий світовий аутсорсер має намір заснувати офіси також у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі й, можливо, інших містах. Чітких строків у компанії не називають, однак сподіваються, що хоча б один із них буде запущено вже впродовж поточного року.
У наступні кілька років Sii Group розраховує винайняти до 3 тисяч робітників в Україні. Уже зараз IT-компанія готова взяти на роботу розробників Java, iOS, Android, Python, .NET, Front-end, C++, Embedded C, ServiceNow, BI Developers тощо. Аутсорсер дає змогу своїм співробітникам самостійно обирати, у якому форматі вони б хотіли працювати: в офісі, онлайн чи поєднуючи обидва варіанти.
Контекст. Sii Group є глобальним бізнес-партнером у сфері ІТ, інжинірингу, цифрових технологій і послуг аутсорсингу бізнес-процесів (BPO). Станом на сьогодні в компанії нараховується понад 13 тисяч співробітників у різних країнах світу.