Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

СБУ заблокувала відвантаження дизпалива в одному з найбільших нафтоперевалочних комплексів Херсона

Робота одного з причалів Херсонського нафтоперевалочного комплексу (ХНК) зупинена через обшуки Служби безпеки України (СБУ). Держпідприємство,яке є власником комплексу, вважає «проникнення» правоохоронців на свою територію незаконним.

Quote«У результаті дій співробітників СБУ заблокована робота одного з причалів нафтоперевалочного комплексу, а також завдано шкоди репутації держпідприємства», — йдеться у заяві державного «Підприємства із забезпечення нафтопродуктами» (ПЗНП), яке управляє ХНК.

Правоохоронці двічі приходили з обшуками. Спочатку увечері 10 серпня працівники СБУ зайшли на територію комплексу та повідомили, що офіційною метою був обшук пришвартованого до причалу судна Mriya, яке готувалося відвантажити дизпаливо в резервуари.

Проте у наданій ними судовій ухвалі була вказана стара назва судна — Vilga, а також був вказаний інший судновласник. Водночас розслідування стосувалося ймовірного незаконного відвідування судном Vilga порту Севастополь у 2015 році. Слідчий СБУ, який керував обшуком, не зміг пояснити, яке відношення має паливо до цієї справи.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Під час обшуку судна СБУ зупинила вивантаження палива й здійснила відбір проб з порушенням технологічних вимог. Водночас нафтопродукти були задекларовані і пройшли всі процедури митного контролю... У ПЗНП є обґрунтовані підстави вважати, що незаконний відбір проб здійснений з метою можливої фальсифікації результатів їхнього аналізу і продовження незаконного тиску на підприємство», — заявив т.в.о. директора ДП Ярослав Ковалевський.

Відвантаження палива було продовжене після приїзду співробітників поліції і адвокатів судновласника в ніч на неділю, але вже ввечері 11 серпня співробітники СБУ повторно прибули на підприємство з вимогою допустити їх на територію резервуарного парку нафтоперевалочного комплексу.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Quote«ПЗНП готує звернення до правоохоронних органів щодо незаконних дій управління СБУ та очікує на швидку і об'єктивну реакцію», — заявили на підприємстві.

Восени 2014 року Приморський суд Одеси в рамках кримінального провадження у справі Сергія Курченка передав Херсонський нафтоперевалочний комплекс в якості речового доказу в оперативне управління державному «Підприємству із забезпечення нафтопродуктами».

Коментарі

Всі новини