Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Google побоюється зростання конкуренції через обмеження проти Huawei

Корпорація попередила про ризики для нацбезпеки США у разі подальшого посилення обмежувальних заходів проти китайського техногіганта Huawei, пише газета Financial Times.

Експерти галузі вважають, що через обмеження Huawei та інші китайські компанії почнуть шукати способи вирішення цих проблем і розроблятимуть власні технології. Це завдасть шкоди домінуванню американських компаній (як-от Google) у довгостроковій перспективі, відзначається в публікації.

Найбільше у Google стурбовані тим, що компанії не буде дозволено оновлювати свою операційну систему Android на смартфонах Huawei, і в зв’язку з цим китайська компанія розробить свою власну версію програмного забезпечення, повідомили виданню інформовані джерела.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

На думку Google, модифікована Huawei версія Android буде більш сприйнятливою до зламу, повідомляє газета.

У середині травня президент США Дональд Трамп заборонив компаніям використовувати телеком-обладнання Huawei, оскільки воно нібито загрожує безпеці. Незабаром після цього про припинення співпраці стали оголошувати великі американські компанії — Google, Intel, Qualcomm, Microsoft.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Пізніше США дозволили китайському IT-гіганту тимчасово відновити свою діяльність у країні, видавши ліцензію на 90 днів.

31 травня стало відомо, що Китай вирішив відповісти США на внесення до «чорного списку» компанії Huawei створенням власного «чорного списку». До нього увійдуть організації, дії яких можуть порушувати права та інтереси китайського бізнесу.

Коментарі

Всі новини