Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Американці купили українську Depositphotos за $85 млн

Американська Vistaprint купила українську компанію Depositphotos з усіма її проєктами за $85 млн. Фото: блог Depositphotos

Американська Vistaprint купила українську компанію Depositphotos з усіма її проєктами за $85 млн. Фото: блог Depositphotos

Американська Vistaprint, що працює у сфері маркетингу та дизайну, оголосила про купівлю 100% української Depositphotos (разом з усіма її проєктами Crello, Lightfield, Bird In Flight та WAS). Угода оцінюється у $85 млн, що робить її однією з найбільших на місцевому ринку за останні роки, пише видання AIN.ua.

Після завершення угоди Depositphotos і надалі залишиться незалежним брендом і розвиватиметься самостійно. Онлайн-редактор Crello перетвориться на VistaCreate. В Україні залишиться офіс компанії, Vistaprint анонсувала розширення його штату. Ба більше, новий власник пообіцяв, що жодних проєктів Depositphotos закривати не збирається.

Засновник української компанії Дмитро Сергеєв з бізнесу вийде повністю. Керівник Depositphotos Вадим Нехай після поглинання увійде до команди Vista – він обійме посаду віцепрезидента трансформованого в VistaCreate Crello та фотостоку Depositphotos.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«В Україні дуже багато талановитих інженерів, продакт-менеджерів та маркетологів, якими ми хочемо посилити наші команди. До планів також входить значне зростання служби підтримки клієнтів VistaCreate для покриття всіх країн та ключових мов, якими розмовляють наші користувачі 24/7 — як за допомогою live-чатів, так і дзвінків», — йдеться в повідомленні американського покупця.

Переговори щодо угоди між сторонами тривали кілька місяців, переважно в онлайні. Наживо зустрічалися лише одного разу – тоді потенційні покупці приїхали до України. Угоду було закрито 1 жовтня 2021 року.

Контекст. Нагадаємо, минулого року шведська компанія Embracer Group купила українського розробника популярної серії комп'ютерних ігор Metro за $36 млн.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Depositphotos — міжнародний фотобанк — заснований українським підприємцем Дмитром Сергєєвим у 2009 році в Києві. Компанія надає послуги клієнтам з усього світу, здійснює підтримку 20 мовами. Фотосток пропонує понад 90 млн світлин, векторних зображень та відеороликів за ліцензією royalty-free.

VistaPrint – американська компанія, яка є глобальним лідером у сфері дизайну та маркетингу, який працює з мільйонами малих бізнесів у всьому світі. Запущена 1999 року, наразі вона повністю належить ірландській Cimpress plc. Штаб-квартира VistaPrint розташовується у Венло, Нідерланди, і налічує понад 5100 співробітників у всьому світі в 13 офісах та друкарнях.

Коментарі

Всі новини