Facebook Pixel

З цифрової картки ПриватБанку можна зняти готівку, як з «фізичної»

Цифровими картками ПриватБанку можна користуватися без обмежень та знімати готівку в банкоматах мережі та касах банку, як зі звичайної картки.


Власники цифрових Digital карток ПриватБанку можуть користуватися ними для будь-яких оплат та фінансових операцій в Україні та за кордоном, а також знімати готівку у мережі банкоматів та відділеннях банку, повідомив PR-директор банку Олег Серга.


Цифрова картка, на відміну від Інтернет-картки, є повноцінною банківською міжнародною карткою. За її допомогою можна розраховуватися в магазинах, а також знімати готівку з використанням NFC на пристроях, купувати квитки та користуватися всіма банківськими послугами в Приват24.

Щоб отримати цифрову картку в Приват24, треба:

Оформити цифрову картку можна у Приват24 через меню «Гаманець» — «Додати картку» — «Digital картка».


Аби розраховуватися карткою у магазинах або закладах, картку необхідно додати в гаманець Apple Pay чи Google Pay.


У цифровому вигляді доступні як дебетові «Картки для виплат», так і картки «Універсальна» з можливістю встановлення кредитного ліміту. Також віртуальну картку можна оформити в іноземній валюті.


Тарифи на ці картки ідентичні тарифам на звичайні пластикові картки.


Нагадаємо, з 1 червня 2023 року ПриватБанк підвищує вартість деяких тарифних пакетів для ФОПів та бізнесу, а саме: «Бізнес Старт», «Базовий», «Бізнес комфорт», «Бізнес ПРО», тариф для групи ФОП.


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉