Facebook Pixel

Банки почали видавати картки «єВідновлення». Як отримати

Банки почали видавати картки «єВідновлення». Як отримати

Банки почали видавати картки «єВідновлення». Як отримати

Міністерство цифрової трансформації додало до застосунку «Дія» можливість подати заяву на отримання коштів на ремонт пошкодженого внаслідок війни житла

Про можливість відкрити відповідні рахунки та картки «єВідновлення» 10 травня 2023 року вже заявили, зокрема, monobank, Приватбанк і «Сенс Банк».

Приватбанк зазначив, що від себе додасть 15% кешбеку на всі витрати за цією карткою (але не більш як 1500 грн на людину й лише в перші три місяці). Наразі послуга доступна тільки в «Приват24». Для оформлення картки в «Приват24» треба оновити застосунок, зайти у вкладення «Гаманець», натиснути меню «Додати» та вибрати картку «єВідновлення». Після відкриття картки залишиться подати заяву на отримання виплати в застосунку «Дія» й обрати картку «єВідновлення» Приватбанку.

monobank обіцяє 5% кешбеку (але з лімітом виведення 500 грн на місяць). Щоб оформити картку, треба відкрити застосунок у верхньому меню — там, де вибір карток, натиснути «Відкрити картку» та вибрати картку «єВідновлення». 1 серпня банк обіцяє одному з клієнтів, які відкрили цю картку та отримали виплату від держави, подарувати двокімнатну квартиру. Для того щоб отримати виплату до 200 тис. грн і шанс виграти квартиру, треба бути власником або співвласником житла, яке було пошкоджено, відкрити картку Монобанку «єВідновлення» та подати заяву на виплату в «Дії».

Sense Bank пропонує відкрити картку в цифровому банку Sense SuperApp. Додатково Sense Bank нараховує клієнтам 1% кешбеку за всі покупки за карткою «єВідновлення» та надає можливість вивести до 25 тис. грн кешбеку на місяць. Щоб оформити картку, необхідно:

- за посиланням завантажити/відкрити цифровий банк Sense SuperApp;

- ввести свій номер телефону та пройти швидку ідентифікацію з «Дією»;

- подати заяву на послугу «єВідновлення» у застосунку «Дія« та вибрати картку Sense Bank для отримання допомоги.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉