Facebook Pixel

Що подивитись на День незалежності США: десять фільмів про американську історію

Життя

До дня незалежності США: десять фільмів про американську історію. Фото: кадр з фільму Патріот

До дня незалежності США: десять фільмів про американську історію. Фото: кадр з фільму Патріот

Що подивитися на День незалежності США, який відзначають сьогодні, 4 липня? Ті, кому вже нудно переглядати знаменитий фільм з Віллом Смітом та Джефом Голдблюмом, можуть почати вивчати американську історію. Для цього ми підготували збірку 10 найкращих фільмів про історію США.

Що подивитися на День незалежності США: «Патріот»

Герой Мела Гібсона вирішив взяти участь у війні за незалежність США після загибелі старшого сина. Особиста харизма Гібсона, яскраві батальні сцени не залишать нікого байдужим.

Що подивитися на День незалежності США: «Джон Адамс»

johnadams01.jpg

Мінісеріал про другого президента Америки, про якого, на жаль, мало розповідають у нас в школах. Крізь життя Адамса ви дізнаєтесь про війну за незалежність, створення конституції США, розрив з колоніальними імперіями.

Що подивитися на День незалежності США: «Банди Нью-Йорка»

Фільм хоч і не претендує на високу достовірність, але описує конфлікти між мігрантами та бандами, що панували тоді у суспільстві. Також цікаво зображений побут у північних штатах до громадянської війни.

Що подивитися на День незалежності США: «12 років рабства»

Фільм зображає принизливу сторінку історії США – рабство. У 1841 році вільного темношкірого чоловіка Соломона Нортапа викрали і продали у рабство. Протягом 12 років Соломон переходить від одного рабовласника до іншого, проте він зберігає свою гідність.

Що подивитися на День незалежності США: громадянська війна у США та «Звіяні вітром»

321.jpg

Перша кольорова повнометражна стрічка, купа премій Оскар. Зокрема цю нагороду вперше отримала за роль Мамушки темношкіра акторка. А історія кохання Скарлетт О’Хари та Ретта Батлера не залишить нікого байдужим.

Що подивитися на День незалежності США: «Той, що танцює з вовками» та період після Громадянської війни

Історія героя Громадянської війни, який отримав призначення до маленького форту на заході США. Чоловік заводить дружбу з вовком, а врешті решт і з індіанцями.

Що подивитися на День незалежності США: Велика депресія та «Проклятий шлях»

Гангстерська драма Сема Мендеса про те, як батько-гангстер, у виконанні Тома Хенкса, намагається захистити свого сина. Повне занурення в епоху мафіозних банд 30-х років присутнє.

Що подивитися на День незалежності США: Друга світова війна. «Врятувати рядового Райана»

5 Оскарів та місце у списку світової класики. Сцени, які розтаскані на меми. Відео з висадкою союзників у Нормандії та інші батальні сцени, які захоплюють своєю реалістичністю.

Що подивитися на День незалежності США: «Перл-Харбор»

Не менш важливі баталії Другої світової війни проходили на Тихоокеанському фронті бойових дій. Історія двох пілотів-друзів Рейфа і Денні, які опинилися під час нападу японської армії на військову база США у Перл-Харборі.

Що подивитися на День незалежності США: «Перша людина»

Фільм заснований на книзі Джеймса Р. Генсена «Перша людина: життя Ніла Армстронга». Історія людини, яка крізь власний біль та невдачі все ж таки досягає своє мети. «Маленький крок для однієї людини та великий крок для людства».

Що подивитися на День незалежності США: «Міст шпигунів»

Важлива віха в історії США – Холодна війна. Боротьба двох систем. Стрічку знято на основі реальних подій про обмін американського і радянського шпигунів.

Що допоможе краще долати стрес: розповідає біологиня Дарка Озерна Здоров'я

Що допоможе краще долати стрес: розповідає біологиня Дарка Озерна

«Єдина можливість для підприємця вижити – жити в паралельному світі від держави» Життя

«Єдина можливість для підприємця вижити – жити в паралельному світі від держави»

Швидше, вище, далі: які світові рекорди у легкій атлетиці є найстарішими (фото, відео) — ОНОВЛЕНО Життя

Швидше, вище, далі: які світові рекорди у легкій атлетиці є найстарішими (фото, відео) — ОНОВЛЕНО