Facebook Pixel

«Книжковий Арсенал — 2021». Топ-5 нових книжок для бізнесу та творчості

Життя

Сьогодні в Києві відкрився «Книжковий Арсенал». The Page відвідало виставку й обрало топ-5 нових книжок, які варті того, щоб їх прочитали бізнесмени, які бажають розвинути свої творчі здібності, а також творчі люди, які хочуть досягти успіху в бізнесі.

«Не читайте цю книжку. Тайм-менеджмент для творчих людей»

Фото: Artbooks

Фото: Artbooks

Поради щодо тайм-менеджменту для творчих людей дає Дональд Рос, графічний дизайнер, артдиректор, колишній лектор Королівської академії мистецтв Нідерландів, автор багатьох креативних проєктів і співавтор застосунку для смартфонів ToDon'tList. Рос розповідає, як планувати свій час так, щоб встигати виконувати все, що стосується роботи, і насолоджуватися життям. А також навчає «методу невиконання». На його думку, зробити все неможливо й не потрібно, а от що насправді треба — це визначати життєві цілі та відкидати зайве.

«Вимкни гаджет, увімкни життя. Як байдикування пробуджує творчу й продуктивну особистість»

Фото: Artbooks

Фото: Artbooks

Авторка книги Мануш Зомороді замислюється над питаннями: як часто ви тримаєте в руках телефон — вдома, надворі, під час прогулянки чи зустрічі з друзями; чи це справді необхідно; скільки часу забирає гаджет; яка від того користь. Вона радить цифровий детокс. Якщо відкласти гаджети, то починаєш помічати цікаві деталі, вчишся концентруватися на важливих справах, а разом із цим починаєш мислити творчо. Авторка розповідає про власний експеримент і пропонує щодня виконувати певне завдання, мета якого — ненадовго відкласти телефон і навчитися нудьгувати. Саме це й допомагає знайти та вигадати щось нове і почати творити.

«Мистецтво затишку. Практичний посібник зі стилю та дизайну інтер’єру»

Фото: ArtHuss

Фото: ArtHuss

Почати творити можна з власної оселі. Дім, який вам до душі, стане справжнім місцем сили. Гуру домашнього стилю Фріда Рамстедт розповідає про успішний дизайн інтер’єру, дає практичні поради, розкриває секрети майстерності та вчить мислити як професійний дизайнер. З посібника можна дізнатися про правила симетрії, принципи зберігання речей, кольорові палітри та схеми, світло й тіні. А також навчитися правильно вішати картини, оформлювати вікна, підбирати розмір журнального столика до дивана, розставляти букети в правильні вази й навіть гарно прибирати ліжко.

A History of Ukraine. A Short Course

Фото: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Фото: «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА»

Книга-бестселер Олександра Палія вийшла англійською. Це короткий курс історії України від прадавніх до наших часів. Останні розділи розповідають про Революцію Гідності, окупацію Криму Росією та агресію РФ на Донбасі. У передмові автор зазначає, що історія надихає: «У вас ніколи не опустяться руки, коли ви дізнаєтеся, що пережили ваші предки».

«Прочитай, якщо хочеш стати зіркою Instagram»

Фото: ArtHuss

Фото: ArtHuss

Ще одна цікава новинка для тих, хто хоче навчитися правильно вести соціальні мережі. Фотограф і автор фотокурсу frui.co.uk Генрі Керол вчить, як правильно робити фото, оформлювати Instagram-сторінку, розвивати стрічку та отримувати нових підписників. Також у книжці є поради від провідних блогерів: як спілкуватися з фоловерами та монетизувати свій акаунт.

Книги, які варто прочитати для саморозвитку Життя

Книги, які варто прочитати для саморозвитку

До Песаха 2024 в Україні вийшов перший друкований переклад Гаґади українською Життя

До Песаха 2024 в Україні вийшов перший друкований переклад Гаґади українською

«Єдина можливість для підприємця вижити – жити в паралельному світі від держави» Життя

«Єдина можливість для підприємця вижити – жити в паралельному світі від держави»