Facebook Pixel

Стиль Олени Зеленської. Топ-5 найкращих виходів у світ першої леді

Мода

Ми вже писали про стиль перших леді США. Днями на зустрічі з Європейською Бізнес Асоціацією The Page розпитало першу леді України Олену Зеленську про те, як вона обирає одяг і хто їй допомагає зі стилем. А ще ми обрали топ-5 найкращих виходів у світ дружини шостого президента України.

Олена Зеленська. Фото: Європейська Бізнес Асоціація

Олена Зеленська. Фото: Європейська Бізнес Асоціація

Мішель Обама якось зізналася, що заздрила чоловікові: вона витрачала купу сил і коштів, щоб підібрати одяг собі й донькам, а Барак Обама одягав один костюм — і ніхто цього не помічав. Олена Зеленська розповідає, що підбір одягу кожного дня забирає в неї деякий час — їй хотілося, щоб менше.

Перша леді України користується особистим досвідом, власним смаком і дослухається до рекомендацій свого стиліста. В Олени та Володимира Зеленських — один стиліст на двох. Його послуги оплачуються з особистих коштів родини.

До гардероба першої леді обирають якомога більше робіт українських дизайнерів. З деякими з них уже склалися дружні стосунки. Іноді дизайнери дарують якісь речі, але це не стало традицією.

Під час закордонних відряджень дружина президента завжди намагається одягати українське вбрання. За кордоном зазвичай розпитують, у що одягнена перша леді. Добре, коли український одяг подобається, і дуже приємно розповідати іноземцям, що це зробив український дизайнер.

The Page обрало найкращі, на нашу думку, модні образи Олени Зеленської.

Брючний костюм + футболка + кросівки

Олені Зеленській личить поєднання класичного бежевого костюма вільного крою з демократичною білою футболкою і білими кросівками. Також тут є доречною геометрична сумка-шопер.

Брючний костюм + шовкова хустка

Той самий бежевий костюм перша леді поєднала з іншими речами. Білу футболку замінила на чорну блузку, а білі кросівки — на чорні лофери. Акцент зробила на шовковій хустці української марки Gunia Project, дизайнерки якої шукають натхнення в українських традиціях.

Блакитний костюм-трійка

За словами Олени Зеленської, про цей костюм українського виробництва її розпитували в Нью-Йорку під час бранчу для дружин президентів. І їй було дуже приємно відповідати, що це вбрання — від українського дизайнера.

Тренч + кеди

Ще одне модне поєднання: класичний тренч і спортивне взуття від популярної екологічної марки VEJA.

Блакитний + бордо

У цьому образі стилісти гарно поєднали кольори: ніжний блакитний і яскравий бордовий. Третім кольором став чорний.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі