Facebook Pixel

FLOTUS style. Як одягаються перші леді США

Мода

FLOTUS — абревіатура First Lady of the United States. Так називають першу леді США. Сьогодні нею стане Джилл Байден. The Page розібралося, яке вбрання любить нова перша леді та чим її стиль відрізняється від стилю попередниць.

Фото: Luke Michael / Unsplash

Фото: Luke Michael / Unsplash

Стиль Джилл Байден

Місис Байден — не новачок у політиці й була другою леді США. Вона знає політичний етикет і вміє вибирати вбрання. Зазвичай це класичні костюми та жіночні сукні. Джилл любить яскраві квіткові принти й костюмну американську біжутерію. Її стиль стриманий та елегантний. Тут дається взнаки професія. Нова перша леді США — докторка гуманітарних наук, вчителька англійської мови, яка викладала, як вона сама про себе говорить, усе своє життя й не збирається кидати цю справу. У повсякденному житті Джилл часто носить штани із сорочками та піджаками, а також улюблені американцями джинси і джемпери.

Стиль Меланії Трамп

Стиль Меланії Трамп — це більше стиль дружини мільйонера. Вона вибирала найдорожчі речі, і, на відміну від Мішель Обами, її за це не критикували. Наприклад, у поїздку на Сицилію Меланія взяла пальто Dolce & Gabbana вартістю понад $50 тисяч. Для Мішель це було б фіаско. Меланію Трамп теж засуджували. Спочатку американці не зрозуміли, чому до постраждалих від урагану Гарві перша леді приїхала в туфлях на високих підборах. Стилісти врахували модний промах, і до табору біженців на кордоні США та Мексики Меланія приїхала в спортивному взутті і плащі демократичної марки Zara, але й тут не вгадала: ззаду на плащі був напис «Насправді мене це не хвилює. А вас?» Біженці були шоковані, як і жителі Кенії, куди місис Трамп приїхала в наряді колоніаліста — бежевих штанах, білій блузі, високих чоботях і корковому шоломі. Щоправда, одного разу американці підтримали першу леді, коли Меланія порушила протокол у Саудівській Аравії — вийшла з непокритою головою. Цим вона негласно заступилася за права місцевих жінок і викликала схвалення феміністок у всьому світі.

Стиль Мішель Обами

Головне досягнення Мішель Обами — те, що вона ввела в протокольну моду демократичні марки, які носять звичайні американці. Перша леді носила J.Crew, Gap, Target і мікшувала їх із дорогими американськими брендами: Michael Kors, Diane von Furstenberg, Narciso Rodriguez. Імениті дизайнери ображалися, коли для офіційних виходів вона вибирала сукні нікому не відомих модних новачків. А ще Мішель критикували за сукні без рукавів (її улюблений фасон), балетки замість підборів, домашні кардигани, біле вбрання й навіть за шорти, у яких вона поїхала влітку до Гранд-каньйону. А потім за це ж почали хвалити. До речі, весь одяг і аксесуари Мішель оплачувала сама. Одяг Haute Couture, який першій леді дарували дизайнери, вона передавала до Національного архіву.

Стиль Гілларі Клінтон

Те, що сучасні жінки можуть надіти брючний костюм на протокольні зустрічі, — заслуга Гілларі Клінтон. Американцям не подобалося, що місис Клінтон була дуже активною: вони вибирали Білла, а не Хілларі, і дружина мала б бути «за чоловіком». Місис Клінтон обстоювала рівні права, а також право першої леді на роботу. До речі, ці якості американці оцінили, коли Гілларі стала кандидаткою в президенти США. Так само, як і зручні брючні костюми.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі