Facebook Pixel

Що подарувати на Новий рік. Топ-5 жіночих ароматів

Краса

Ми вже декорували будинок, прикрасили ялинку найкрасивішими іграшками та придбали подарунки від українських марок. Зараз час жіночої парфумерії. The Page вибрало п'ять бестселерів цього року.

Sisley Eau du Soir limited edition

Фото: Sisley

Фото: Sisley

Щороку до Різдва Sisley презентує лімітований випуск аромату Eau du Soir, який створює разом із людьми мистецтва. Цього разу компанія співпрацювала з художницею Сідні Альбертіні. Вона займається живописом, скульптурою, розписує кераміку і працює з тканинами. 2020-го Сідні щодня створювала на IPad образ неба — так само вона прикрасила й фірмовий флакон Eau du Soir. Серію Skies випустили обмеженим тиражем.

Ціна: 8 145 грн.

Juliette has a gun Musc Invisible

Фото: Juliette has a gun

Фото: Juliette has a gun

Аромат Musc Invisible — ніби друга шкіра. У парфумерів мускус вважається базою. У Juliette has a gun цей компонент зробили головним і просто підкреслили його квітками бавовни й абсолю жасмину. Ця композиція — повна протилежність екстравагантній парфумерії. Вона проста, зрозуміла, затишна та зручна, як улюблена пара джинсів.

Ціна: 2 072 грн.

Penhaligon's The Favourite

Фото: Penhaligon's

Фото: Penhaligon's

Композиція The Favourite побудована навколо однієї квітки — мімози. Цю теплу пудрову ноту відтіняють яскрава фрезія, ніжна фіалка, мандарин, що тонізує, і теплий сандал. А присвятили аромат Сарі Черчилль, герцогині Мальборо, яка була головною фавориткою королеви Анни.

Ціна: 6 068 грн.

Gritti Tutu Blanc

Фото: Gritti

Фото: Gritti

Лагідна парфумерна вода, натхненна образом балерини. Словом tutu називають балетну пачку — легку спідницю з тюлю. Аромат складали з ніжних, м'яких нот: троянди, жасмину, ванілі, кокосу, полуниці та маршмелоу.

Ціна: 6 117 грн.

Miu Miu Twist

Фото: Miu Miu

Фото: Miu Miu

Ця туалетна вода — легша й сучасніша версія парфумерної води Miu Miu Twist. Але така ж яскрава, з впізнаваними квітковими, цитрусовими, деревними нотами й у флаконі від Міуччі Пради.

Ціна: 1 412 грн.

Нічна троянда. Новий аромат Sisley Izia La Nuit Краса

Нічна троянда. Новий аромат Sisley Izia La Nuit

Косметика від морозу. Топ-5 кремів, що відновлюють шкіру Краса

Косметика від морозу. Топ-5 кремів, що відновлюють шкіру

Що подарувати на Новий рік: найрозкішніші аромати під ялинку Краса

Що подарувати на Новий рік: найрозкішніші аромати під ялинку