Facebook Pixel

Нічна троянда. Новий аромат Sisley Izia La Nuit

Краса

Аромати з нотами троянди завжди в моді — вони подобаються й жінкам, і чоловікам. Здивувати покупців тут непросто, але парфумерам Sisley це вдалося.

Фото: Sisley Paris

Фото: Sisley Paris

Sisley — це сімейна компанія, яку створили Юбер і Ізабель д'Орнано. Подружжя робило акцент на якість, а не на кількість новинок. За 45 років історії марки в них вийшло з десяток ароматів, і кожен став подією. Тому любителі парфумерії завжди з інтересом чекають на нові композиції Sisley.

Фото: Sisley Paris

Фото: Sisley Paris

Izia La Nuit — теж довгоочікуваний. Це парфумерне продовження аромату-бестселера Izia, створеного з фірмового сорту троянд, які квітнуть у садах фамільного замку д'Орнано. Izia нагадував запах свіжозрізаного букета. Izia La Nuit — той самий букет, тільки крім троянд тут яскраво звучать деревні та шипрові ноти, плюс шкіра й ваніль.

Фото: Sisley Paris

Фото: Sisley Paris

Перший акорд — свіжий. Тут можна почути бергамот, мандарин, чорну смородину. Далі «йдуть» яскраві кардамон, троянда, фрезія, магнолія. Завершують композицію теплі пачулі, лабданум, дубовий мох, амброкс. Усе це — у флаконі-пелюстці від скульптора Броніслава Кшиштофа. Для Izia La Nuit флакон покрили чорним лаком і золотом. Назву аромату написано від руки Ізабель д'Орнано (Izia — зменшувальна форма імені Isabelle польською мовою).

Фото: Sisley Paris

Фото: Sisley Paris

Дизайн упаковки розробила Квентін Джонс, випускниця Кембриджського університету й школи дизайну Saint Martins. Обличчям аромату стала Соня Васена, племінниця Ізабель д'Орнано.

Що подарувати на Новий рік. Топ-5 жіночих ароматів Краса

Що подарувати на Новий рік. Топ-5 жіночих ароматів

Косметика від морозу. Топ-5 кремів, що відновлюють шкіру Краса

Косметика від морозу. Топ-5 кремів, що відновлюють шкіру

Що подарувати на Новий рік: найрозкішніші аромати під ялинку Краса

Що подарувати на Новий рік: найрозкішніші аромати під ялинку