Facebook Pixel

Що подарувати на Новий рік. Топ-5 чоловічих ароматів

Краса

Ви вже читали про автомобілі, які можна подарувати чоловікам і жінкам, а також про ювелірні подарунки від українських дизайнерів, швейцарські годинники та прикраси. Залишилося знайти хорошу чоловічу парфумерію. The Page вибрало п'ять ароматів-бестселерів цього року.

Maison Francis Kurkdjian l'Homme A la rose

Фото: Maison Francis Kurkdjian

Фото: Maison Francis Kurkdjian

Франсіс Куркджан зробив неймовірне — чоловічий аромат із головною трояндою. Нота троянди — одна з основних для парфумерів. Зазвичай вона виконує соло в жіночих ароматах. Або її поєднують із нотами жасмину, фіалки, пачулей, мускусу, уда, але теж у композиціях, що призначені для жінок. L'Homme A la rose — особливий аромат. Такої троянди точно ще не було: у початкових нотах вона об'єднується з грейпфрутом, потім із деревиною, а наприкінці дає амбровий шлейф. Дуже гарний аромат і, безумовно, подія у світі парфумерії.

Ціна: 6 690 грн.

Comme des Garçons Copper

Фото: Comme des Garçons

Фото: Comme des Garçons

Цей аромат натхненний міддю — красивим матеріалом, у якому можна розгледіти безліч різних відтінків: від ніжно-рожевих до темно-зелених. Copper такий самий різноманітний. Тут гальбанум, рожевий перець, імбир, амбра, ваніль, мирра та синтезовані аромати металів. Усе — у класичному флаконі Comme des Garçons, цього разу мідного кольору.

Telegram Logo

Ціна: 2 169 грн.

Creed Aventus Anniversary 10th

Фото: Creed

Фото: Creed

Чоловічий бестселер Creed 2020-го відсвяткував десятирічний ювілей. Тому компанія випустила аромат у ювілейному флаконі. Композиція залишилася такою самою — з яскравими й незвичайними нотами: бергамотом, ананасом, чорною смородиною, березою, жасмином, пачулями, трояндою, ваніллю, дубовим мохом, амброю. Такий склад легко пояснити, коли дізнаєшся джерело натхнення парфумерів. Це багатогранна особистість — Наполеон Бонапарт.

Ціна: 9 455 грн.

Clive Christian X For Men

Фото: Clive Christian

Фото: Clive Christian

Історія сучасної марки Clive Christian починається 1872 року. Дизайнер Клайв Крістіан придбав особняк у Лондоні і, роблячи ремонт, виявив там старовинний флакон парфумерного будинку Crown. Так Крістіан відновив виробництво історичних ароматів. Його X For Men — одна з найнасиченіших і багатих композицій у чоловічій парфумерії. Тут 178 різних інгредієнтів, головний з яких — орріс (олія, яку отримують із кореня ірису).

Ціна: 9 920 грн.

BDK Parfums Sel D'Argent

Фото: BDK Parfums

Фото: BDK Parfums

Аромат 2020-го від молодого французького бренду BDK Parfums. Ця композиція про те, чого нам так бракувало цього року, — про подорожі. Sel D'Argent пахне морем і сонцем. Парфумери ловили таку мить: літо, Корсика, скелястий берег і тінистий пляж. У хід пішли ноти грейпфрута, бергамота, гальбанума, флердоранжа, мускусу, амброксана.

Ціна: 4 800 грн.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Що подарувати на 14 лютого коханій. 5 сексуальних жіночих ароматів Краса

Що подарувати на 14 лютого коханій. 5 сексуальних жіночих ароматів

Який аромат подарувати мамі Краса

Який аромат подарувати мамі

Серце у подарунок. Аромати до Дня всіх закоханих Краса

Серце у подарунок. Аромати до Дня всіх закоханих