Facebook Pixel

Як прикрасити ялинку. Топ-10 тенденцій Нового 2021 року

Життя

Як прикрасити ялинку і як модно декорувати свій будинок на новорічні свята? The Page нарахувало 10 трендів до Нового 2021 року.

Фото: Jakob Owens / Unsplash

Фото: Jakob Owens / Unsplash

Червоний + зелений + золото

Цього року Білий дім прикрашала Меланія Трамп. Якщо раніше перша леді обирала сміливий декор, то зараз віддала перевагу перевіреній класиці — червоним і золотим прикрасам та картатим червоно-зеленим стрічкам. Як у фільмі «Один вдома».

Енергоощадні вогні

Головну нью-йоркську ялинку в Рокфеллер-центрі прикрасили в дусі часу: різнокольоровими енергоощадними світлодіодними лампочками. А зоозахисники ще і врятували совеня, яке ховалося серед гілок.

Ар-деко

Лондонський готель Claridge's — законодавець новорічної моди. Різдвяну ялинку тут прикрашали Карл Лагерфельд, Альбер Ельбаз, Джон Гальяно, Доменіко Дольче і Стефано Габбана. Цього року в готелі не ялина, а біле дерево в стилі ар-деко, прикрашене кришталевими гірляндами.

Навколо світу

Найкрасивіша паризька ялинка — у Galeries Lafayette. Цього разу дизайнери надихалися тим, чого нам так бракувало впродовж 2020-го, — подорожами. Ця ялинка найяскравіша, з іграшками з усього світу.

Електрична ялинка

Незвичайну ялинку поставили в паризькому готелі George V Paris — з підвісних лампочок. А поруч — квіти від зоряного флориста Джеффа Літема, улюбленця сімейства Кардашьян-Дженнер.

Квіти

Ще одна ідея флориста Джеффа Літема — прикрашати новорічну ялинку живими квітами.

Веселка

Засновниці компанії The Home Edit і ведучі програми Get Organized на Netflix вчать своїх клієнтів організовувати простір за принципом веселки — від червоного до фіолетового. Точно так само вони радять наряджати ялинку.

У світі тварин

Ще один дизайн із Білого дому — ялинкові прикраси у вигляді тварин. Декоратори надихалися фауною Америки.

Білі троянди

Чергова модна ялинка від першої леді США. Меланія Трамп скомбінувала золотисті кулі із живими білими трояндами.

Люди року

Який рік — такі і прикраси. У Білому домі одну з ялинок декорували фігурками тих, хто 2020-го був на передовій. Насамперед лікарі.

Підбірка різдвяних фільмів від The Page: 10 стрічок до свят Життя

Підбірка різдвяних фільмів від The Page: 10 стрічок до свят

12 страв на Різдво: список і рецепти Гастро/Їжа

12 страв на Різдво: список і рецепти

Рецепт куті на Різдво: ТОП-5 смачних і простих варіантів Гастро/Їжа

Рецепт куті на Різдво: ТОП-5 смачних і простих варіантів