Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новорічний декор. 5 предметів для святкового настрою

Стиль життя

Ялинка — нехай і головна новорічна прикраса, але не єдина. The Page підібрало п'ять предметів, які прикрасять вашу оселю. Деякі з них можна зробити власноруч.

Фото: Kstankss / Pexels

Фото: Kstankss / Pexels

Різдвяний вертеп

У Євангелії від Луки йдеться, що під час народження Ісуса був перепис, і Йосип із Марією, яка була вагітна, пішли до рідного міста Йосипа Вифлеєма: «І сталось, як були вони там, то настав їй день породити. І породила вона свого Первенця Сина, і Його сповила, і до ясел поклала Його, бо в заїзді місця не стало для них. А в тій стороні були пастухи, які пильнували на полі, і нічної пори вартували отару свою. Аж ось Ангол Господній з'явивсь коло них, і слава Господня осяяла їх. І вони перестрашились страхом великим. Та Ангол промовив до них: Не лякайтесь, бо я ось благовіщу вам радість велику, що станеться людям усім. Бо сьогодні в Давидовім місті народився для вас Спаситель, Який є Христос Господь. А ось вам ознака: Дитину сповиту ви знайдете, що в яслах лежатиме».

Ця сцена показана в Різдвяному вертепі. Тут фігурки Ісуса, Марії, Йосипа, пастухів і волхвів. Вертеп можна купити, а можна і зробити — наприклад, вирізати з паперу або зшити з фетру.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Фото: Dan Kiefer / Unsplash

Фото: Dan Kiefer / Unsplash

Пуансетія

Пуансетія (або молочай-різдвяник) цвіте в грудні. Цю рослину називають «Різдвяною зіркою». Є кілька легенд, звідки взялася така назва. Усе зводиться до думки: коли пуансетію приносили в храм, вона розквітала яскраво-червоними квітками-зірками. Молочай-різдвяник походить із Центральної Америки, звідти він потрапив до США, потім до Європи. Для новорічного декору використовують як червоні, так і білі пуансетії.

Фото: Luis Becerra / Pexels

Фото: Luis Becerra / Pexels

Різдвяний вінок

Вінки з ялинових гілок — це західноєвропейська християнська традиція. З їхньою допомогою рахували дні, що залишилися до Різдва. Вінок-адвент зі свічками ставили на стіл. Сучасні вінки також вішають на стіни та на двері.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Фото: Erwan Hesry / Unsplash

Фото: Erwan Hesry / Unsplash

Новорічний букет

Букети — гарна альтернатива ялинці. Тут можна використовувати гілки, квіти, ялинкові іграшки, стрічки — усе, що дозволяє фантазія. І ставити такі букети можна в найнезвичайніші вази.

Фото: Jon Tyson / Unsplash

Фото: Jon Tyson / Unsplash

Іграшки із соломи

Це вже українська традиція — робити прикраси із соломи. Найпопулярніші — фігурки ангеликів, Вифлеємські зірки, геометричні конструкції «павуки». Зараз із соломи роблять ялинкові шари й навіть символічні конусні «ялинки».

Фото: Markus Spiske / Unsplash

Фото: Markus Spiske / Unsplash

Коментарі

Головні новорічні локації Києва

Новорічні корпоративи: скільки просять українські зірки

Не олів'є єдиним: 10 новорічних корзин від київських ресторанів