Facebook Pixel

Найбільш незвичайні ялинкові іграшки

Життя

Для тих, хто вже вибрав і купив ялинку, але ще не знає, як її прикрасити, The Page знайшло найоригінальніші ялинкові іграшки цього сезону.

Фото: Kristine Paukshtite / Pexels

Фото: Kristine Paukshtite / Pexels

Ніч перед Різдвом

Студія дизайну та флористики LoraShen представила колекцію керамічних ялинкових іграшок. «Ніч перед Різдвом» натхненна героями Гоголя. Тут є фігурки Вакули, Оксани, Солохи й Пацюка. Вартість однієї іграшки — від 490 до 1,3 тис. грн.

Медузи та руки капіталізму

Українська марка La Petite Clara виготовляє оригінальні порцелянові іграшки. Головні бестселери — «Рука капіталіста» (або «Рука із сигарою») та голова Медузи Горгони. Вартість однієї іграшки — 1,5 тис. грн. Сет із трьох коштуватиме 3,6 тис. грн.

Секс і рік, що минає

Anissa Kermiche продає набори Pornament Baubles Trio. Ніякого порно — просто з огляду на рік, який ми проводжаємо, ці іграшки точно змусять усміхнутися й піднімуть настрій. Ціна — £95 за набір.

Вікна

Українська марка «Щось цікаве» створює прикраси, посуд і предмети декору з переробленого скла. До новорічних свят тут підготували ялинкові іграшки. Наприклад, з авторських брошок-вікон зробили підвіски на ялинку. Вікна з дзеркальними вставками виконані у вітражній техніці. Ціна — 300 грн.

Бублички

Колись ялинки прикрашали справжніми бубликами, а зараз роблять бублики зі скла з блискітками, бісером, стразами та красивими підвісками. Ціна — 170 грн.

Новорічний бар

У німецькій компанії Inge's Christmas Decor — величезне портфоліо цікавих ялинкових іграшок. І, напевно, найбільший «новорічний мінібар». На вибір пропонуються іграшки-пляшки із шампанським, рислінгом, піно-грі. Ціна — 855 грн.

Герої-2020

Справжнім символом 2020-го стали медики. На Клавдієвській фабриці ялинкових іграшок зробили нову фігурку доктора. Її додали до ексклюзивної колекції ялинкових прикрас, де вже були Лускунчик, сніговик, ельфи, гноми та Білосніжка. Ціна — 349 грн.

Ялинку до свят прикрасили, тож час подумати про подарунки. Наприклад, про ювелірні вироби від українських дизайнерів.

Новорічні корпоративи: скільки просять українські зірки Життя

Новорічні корпоративи: скільки просять українські зірки

Не олів'є єдиним: 10 новорічних корзин від київських ресторанів Гастро/Їжа

Не олів'є єдиним: 10 новорічних корзин від київських ресторанів

Салати на Новий рік-2024: смачні, прості та ефектні Гастро/Їжа

Салати на Новий рік-2024: смачні, прості та ефектні