Facebook Pixel

Квітуча столиця: заклад «В Boutique Bar» об'єднав небайдужих до екології та озеленення Києва

Події

Автор

У закладі «В Boutique Bar» відбулася соціальна ініціатива громадської організації «Київ Квітучий» із висаджування рослин і квітів на літній терасі бару.

Мета організаторів — втілити ідею комфортного життєвого простору в мегаполісі за допомогою екологічного оновлення та збільшення кількості зелених насаджень, облаштування комфортних культурних зон, впровадження екокультури, просвітницької діяльності.

Захід відвідали не лише гості бару, а й запрошені командою «В Boutique Bar» відомі люди Києва, небайдужі до розвитку міста та покращення довкілля. Завданням заходу було не лише озеленення тераси бару, а й обговорення актуальних питань екології та урбаністики міста.

msha.jpg

Засновниця проєкту Ольга Джарти зазначає:

Quote«Головна мета організації «Київ Квітучий» полягає у впровадженні екокультури, підвищенні екологічної свідомості населення, щоб захист і збереження довкілля стали дійсно модним і дієвим трендом. Та щоб світ знав наш Київ як квітучу європейську столицю».

Озеленена тераса бару «В Boutique Bar» пронизана особливою атмосферою, яка стимулює творчий пошук і креативність. Це місце в самому серці столиці, де приємно зупинитися та насолодитися відпочинком.

У програмі на гостей чекало частування «В Boutique Bar» та історії висаджування дерев по місту засновниці проєкту KyivKvit — Ольги Джарти. З ентузіазмом до акції приєдналися не лише запрошені гості, а й присутні відвідувачі ресторану, що створило незабутню атмосферу заходу.

Такі ініціативи проєкту KyivKvit об'єднують людей навколо ідеї квітучого Києва. Команда «В Boutique Bar» була щаслива долучитися до людей, які хочуть творити, надихатися та бачити Київ зеленим, квітучим, сучасним і комфортним для життя містом.

У планах організації «Київ Квітучий» — висаджування дерев у парку «Позняки». А 1 червня, в День захисту дітей, відбудеться масштабне свято для батьків із дітьми: на відвідувачів чекають веселі інтерактиви та смаколики. А ще цього дня можна буде потрапити на презентацію фотокартин, знятих напередодні: це зображення дітей, стилізовані живими квітами. До фотосесії приєдналися діти відомих людей. Слоганом серії фото стали слова: «Діти — квіти життя!»

Фотогалерея
Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar

Фото: В Boutique Bar Thumb Фото: В Boutique Bar Thumb Фото: В Boutique Bar Thumb Фото: В Boutique Bar Thumb Фото: В Boutique Bar Thumb
Свято BVLGARI в Києві: новосілля в римських традиціях і ретроспектива ювелірно-годинникового мистецтва Мода

Свято BVLGARI в Києві: новосілля в римських традиціях і ретроспектива ювелірно-годинникового мистецтва

Якою ми побачили виставу «Олена Теліга. Повернення» Життя

Якою ми побачили виставу «Олена Теліга. Повернення»

У Черкасах відкрився реабілітаційний центр для поранених RECOVERY Здоров'я

У Черкасах відкрився реабілітаційний центр для поранених RECOVERY