Facebook Pixel

Модні кросівки сезону весна-літо 2021

Мода

Кросівки — найзручніше взуття. І дуже модне цього літа. The Page Style вибрало 5 популярних моделей кросівок 2021 року.

Reebok x Maison Margiela

У кросівках Classic Leather Tabi дизайнери Reebok і Maison Margiela поєднали знакові моделі взуття цих брендів: найвпізнаваніші кросівки Reebok — Classic Leather, а також революційні черевики з роздвоєним носком The Tabi, які Мартін Маржела представив під час показу весна-літо 1989 року. У продаж нова модель надійшла 21 травня. Її можна придбати в червоному або сірому кольорі.

Ціна: $300

VEJA

Зараз це наймодніша Sustainable-марка, яка випускає кросівки і кеди. Стала популярною завдяки екологічності та соціальним проектам. Взуття тут роблять з перероблених пластикових пляшок, органічної бавовни, амазонського каучуку, купленого безпосередньо у маленьких сімейних компаній. Новинка VEJA — кросівки для бігу Marlin, що названі на честь марліну, однієї з найшвидших риб в океані. Цю модель визнали найкращою в категорії «Біг».

Ціна: €160

adidas + YEEZY

22 травня в продаж надходить нова модель кросівок adidas, створена Каньє Вестом, — YZY QNTM FLASH ORANGE. Це ті ж самі зручні кросівки Yeezy Quantum, але в новій помаранчевій гамі.

Ціна: $250

Supreme / Nike

Кросівки Supreme / Nike Air Max 96 з'явилися в травні і вже стали бестселером, втім, як будь-яка річ під маркою Supreme. Ця модель створена на базі кросівок Nike Air Max 96. Представлена в трьох палітрах: чорній, білій і в камуфляжі.

Ціна: €320

ASICS X Vivienne Westwood

Ще одна новинка травня — чергова колаборація ASICS і Vivienne Westwood. Модель GEL-KAYANO 27 DE зроблена з міцного матеріалу, який використовується у виробництві військового спорядження.

Це не бігові кросівки, втім, тут є всі останні розробки ASICS — технології, що амортизують удари і стабілізують стопу. Дизайн розробляв креативний директор Vivienne Westwood Андреас Кронталер.

Ціна: €240

Модний спортивний одяг: у чому тренуються Шварцнеггер, Тайсон та Бекхем Мода

Модний спортивний одяг: у чому тренуються Шварцнеггер, Тайсон та Бекхем

Adidas випустив колекцію спортивних бюстгальтерів Bra Revolution Мода

Adidas випустив колекцію спортивних бюстгальтерів Bra Revolution

8 фільмів про бізнес: історії відомих брендів та проєктів на межі закону Життя

8 фільмів про бізнес: історії відомих брендів та проєктів на межі закону