Facebook Pixel

Яким буде розклад нового сезону noseason sept 2021 Ukrainian Fashion Week

Мода

Оргкомітет Українського тижня моди оголосив дати та розклад нового сезону Ukrainian Fashion Week 2021, який пройде з пройде з 2 по 5 вересня в Києві.

Ukrainian Fashion Week був заснований у 1997 році і став першим Тижнем моди у Центральній Європі. Відтоді Український тиждень не пропускав жоден сезон. 2020 і 2021 роки були непростими для світу моди, але коронавірус змусив модну індустрію шукати нові рішення. В Україні ними стали концепція позасезонних NO SEASON Season і новаторський phygital-формат, при якому баєри та представники медіа можуть відвідати Тиждень моди offline, а глядачам відкритий online-доступ до показів.

Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021 пройде 2 -5 вересня. Фото: UFW

Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021 пройде 2 -5 вересня. Фото: UFW

Пріоритетним напрямком Ukrainian Fashion Week називають сталий розвиток моди. 4 вересня тут проведуть 4-й саміт BE SUSTAINABLE! Fashion Summit. Головною темою названа циркулярна мода. Така мода має на увазі безвідхідну систему виробництва і можливість повторно використовувати предмети.

Ще один важливий напрямок — підтримка молодих дизайнерів. В межах цього сезону відбудеться новий проект New Generation of Fashion. Члени ради Ukrainian Fashion Council стануть менторами дизайнерів-початківців, проведуть серію лекцій, індивідуальні консультації та допоможуть учасникам у створенні колекцій. Презентують колекції New Generation of Fashion 5 вересня.

Також в рамках Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021 пройде виставка сучасного кріптоарта NFT Art Exhibition, де представлять 30 найкращих робіт на тему моди, стилю і їх впливу на людську свідомість. Кращим художникам запропонують створити колекційні NFT в колаборації з відомими українськими дизайнерами. Результат співпраці покажуть в лютому.

Розклад сезону Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021. Фото: UFW

Розклад сезону Ukrainian Fashion Week noseason sept 2021. Фото: UFW

У вересні нас чекає церемонія нагородження переможців Fashion Film Festival Kyiv 2021, фінал конкурсу молодих дизайнерів одягу «ПОГЛЯД у майбутнє», презентація чайних суконь POUSTOVIT, презентація фотосесії «Дрес-код казино».

Дивитися покази онлайн можна на медіасервісі MEGOGO:

Вік джазу. Колекція Gasanova Осінь-Зима 2022/23 Мода

Вік джазу. Колекція Gasanova Осінь-Зима 2022/23

Bad Boy. Колекція бренду Zvoli Мода

Bad Boy. Колекція бренду Zvoli

Відповідальний дизайн: як інклюзивність йде на користь усім Дизайн

Відповідальний дизайн: як інклюзивність йде на користь усім