Facebook Pixel

Айріс Апфель — 100 років. Топ-5 правил ікони стилю

Мода

Сьогодні виповнилося 100 років Айріс Апфель — американській бізнесвумен, дизайнеру інтер'єрів і модній іконі сучасності. The Page Style розкриває головні секрети стилю іменинниці.

Правила стилю Айріс Апфель. Фото: nudeglass.com

Правила стилю Айріс Апфель. Фото: nudeglass.com

Айріс — одна з найяскравіших жінок світу. Вона, як ніхто інший, уміє поєднувати, здавалося б, непоєднувані речі, комбінувати відтінки й носити дизайнерський одяг. На питання про те, як їй вдалося розвинути такий тонкий смак, Айріс відповідає, що народилася з ним. А ще вона розрізняє моду та стиль: моду можна купити, а стиль потрібно мати. Айріс Апфель ніколи не гналася й не женеться за модою. Вона одягається так, як їй подобається, і стверджує: їй пощастило, що чоловік поділяв її смак і не звертав уваги на те, коли люди витріщалися на них. От що вона радить своїм шанувальникам.

Носіть менше косметики, але завжди — яскраву помаду

Айріс завжди використовує червону помаду. Повністю фарбується тільки на зйомки, оскільки вважає, що в її віці макіяж тільки старить. Особливо якщо жінка користується тінями — зокрема, відтінками зеленого та синього. На думку Айріс, зрештою ти виглядаєш, як стара черепаха.

Не намагайтеся виглядати занадто молодо

Тут Айріс слідує правилу Коко Шанель, яка одного разу сказала, що ніщо так не старить жінку, як відчайдушні спроби виглядати молодшою. Потрібно виглядати відповідно до свого віку, але модно. І водночас, звісно, не перетворюватися на дорослу буркотуху.

Будьте самими собою

Айріс зізнається, що ніколи не вважала себе іконою стилю: «Мене нею просто призначили». Вона завжди була самою собою — носила те, що їй подобається. Її головна порада: пізнати себе, знайти свою індивідуальність, ухвалювати свої рішення, не бути такими, як усі, і не виглядати, як усі.

Використовуйте аксесуари

Айріс обожнює аксесуари. Це найголовніша частина її гардеробу. Носити їх навчила мама, яка говорила, що звичайне класичне чорне плаття можна преобразити завдяки великій кількості аксесуарів. Айріс Апфель завжди витрачала більше грошей саме на аксесуари, бо з їхньою допомогою з будь-якого базового гардероба можна зробити безліч комплектів.

Головний аксесуар — окуляри

Окуляри — візитна картка Айріс Апфель. У дитинстві вони їй дуже подобалися. Щоправда, із зором було все гаразд, тому окуляри вона не носила. Коли прийшов час, вона вибрала величезну оправу: «Якщо вже й носитиму окуляри, то нехай це будуть ОКУЛЯРИ». Запитання, яке найчастіше їй ставлять: чому у вас така велика оправа? Спочатку вона ображалася, а потім придумала от що. Айріс уважно дивилася на співрозмовника й відповідала: «Щоб вас краще бачити».

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі