Facebook Pixel

Кріштіану Роналду знову став найбільш високооплачуваним спортсменом у світі

Легендарний португальський футболіст Кріштіану Роналду заробив $260 мільйонів за останній рік, знову ставши найбільш високооплачуваним спортсменом у світі.

Про це повідомляє Forbes.

За вісім років, відколи він вперше став найбільш високооплачуваним спортсменом у світі, для Кріштіану Роналду багато що змінилося. 39-річна зірка португальського футболу пройшов шлях від «Бернабеу» з «Реалом» до виступів у «Ювентусі» та «Манчестер Юнайтед», аж поки нарешті не опинився в «Аль-Наср» із Саудівської професійної ліги. Але незалежно від місця, одна річ залишається незмінною — Роналду все ще отримує величезні зарплати.

За останні 12 місяців Кріштіану Роналду заробив приблизно $260 млн, що зробило його найбільш високооплачуваним спортсменом у світі вчетверте за його кар'єру. Forbes оцінює, що контракт Роналду з «Аль-Насром» приніс йому $200 млн цього сезону. І як один із найуспішніших пітчменів у світі спорту, Роналду заробив ще $60 млн поза полем завдяки портфоліо підтримки, яке включає Nike, Binance та Herbalife, серед інших.

Загалом 50 найбільш високооплачуваних спортсменів світу за останні 12 місяців заробили приблизно $3,88 млрд до сплати податків і комісій агентам, що на 13% більше порівняно з минулорічним рекордом у $3,44 млрд. Приблизно 76%, або $2,94 млрд, припадає на прибутки на полі (зарплати, бонуси та призові гроші), частково через те, що близькосхідні гроші продовжують надходити в спорт. Інші 24%, або $936 млн, припадають на їхні підтвердження, виступи, доходи від ліцензій і пам’ятних речей, а також інші бізнес-заходи, що на 13% менше порівняно з минулим роком з $1,08 млрд.

Межа для цьогорічної топ-50, як і минулого року, становить $45,2 млн, що на 20% більше, ніж попередній рекорд у 2022 році. Тим не менш, 10 новачків потрапили в рейтинг, а ще вісім повернулися до списку після року або довшої відсутності. НБА має найбільше гравців у списку будь-якого виду спорту — 19, тоді як НФЛ — 11, а світовий футбол займає третє місце — вісім.

.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉